Nejbližší akce

Mik, Mik, Mikuláš, přijde opět mezi nás!

 • Termín
  05.12.2021
  16:00 - 18:30
 • Místo konání
  pracoviště Ledecká 23, Plzeň - Bolevec
 • Věk
  3+
 • Účastnický poplatek
  150 Kč
Mik, Mik, Mikuláš, přijde opět mezi nás!

SVČ RADOVÁNEK, pracoviště Ledecká 23, Plzeň, 5. 12. 2021 od 16:00 – 18:30 hodin.
Co Vás čeká?
Na zahradě bude připravena čertovsko-andělská stezka a tři stanoviště pro děti. Děti na začátku obdrží od Anděla listinu, do které musí za splněné úkoly získat tři předměty, které jim odemknou cestu ke svatému Mikulášovi. Cestou půjdou přes hodného (na přání i "zlého") Čerta, který má u sebe knihu hříchů a zlozvyků, ze které bude číst. Budou si muset obhájit své činy, které během roku napáchali. Celá stezka bude lemovaná pochodněmi a svíčkami, které budou ukazovat cestu. Andělské místo bude svítit bílými světýlky, u Anděla společně s rodiči pospojují názvy pohádek nebo si z písmen složí povahovou vlastnost, které si u sebe váží. Pro malé děti jsou připravené andělské puzzle. Čerti budou mít venku roztopený kotel, ve kterém budou vařit čertovský čaj a budou hrát na bubny. Aby dětem nebyla zima, bude připraveno i sportovní čertovské stanoviště, kde na ně čeká skákání v pytli nebo čertovská dráha. Poslední úkol budou plnit u čertovského stanoviště, za přiložení polínka pod kotel, dostanou od čerta do listiny jeho vlastnoruční podpis. Polínko bude mít na sobě napsáno jejich hřích nebo zlozvyk, těm menším ho pomohou najít rodiče. Při vhození polínka do ohně se tak svého hříchu zbavují. Se získanými předměty se vydají do budovy, ke svatému Mikulášovi, bude to jejich poslední zastavení na této cestě. Za písničku nebo básničku jim snad bude odpuštěno a dostanou i vytouženou odměnu - Vámi donesený balíček.
Informace: Ivana Jeslínková, tel.: 777 495 751 Předprodej vstupenek: recepce pracoviště SVČ RADOVÁNEK Ledecká 23, Plzeň. Lístky si můžete zakoupit v předprodeji od 24. 11. 2021, v těchto odpoledních hodinách Po, Út, St, Čt od 16:00 do 19:00 hodin. Děti 150,-Kč, dospělí 50,- Kč.
Balíčky se jménem dítěte a vzkazem pro Mikuláše prosím doneste do recepce budovy Ledecká, nejpozději do čtvrtka 2. 12. 2021.


 • Pořádající středisko
  pracoviště Ledecká 23, Plzeň
 • Kontaktní osoba
   Ivana Jeslínková
   777 495 751
   jeslinkova@radovanek.cz
 • Kapacita
  100
 • Sraz účastníků
  Zahrada SVČ Radovánek Ledecká
 • Cena zahrnuje
  personální zabezpečení akce, předměty za splněné úkoly, materiál.
 • Další ujednání
  děti 150,- Kč, dospělí 50,- Kč.
Mikulášská4.jpg