Hledáme pedagogy do našeho týmu Miniškolky Kulička

Hledáme pedagogy do našeho týmu Miniškolky Kulička

Středisko volného času RADOVÁNEK nabízí pracovní pozici Vychovatel/ka v dětské skupině Miniškolka Kulička. Nabízíme spolupráci formou DPP, DPČ s možným nástupem v měsíci květnu 2019. Při vzájemné spokojenosti je možná dlouhodobá spolupráce. Rozsah hodin se liší dle aktuálních potřeb, jedná se o flexibilní pracovní dobu, vhodnou zejména pro studenty pedagogických oborů. Provoz dětské skupiny je pondělí až pátek od 7:00 - 17:00, včetně letních prázdnin.

Uchazeči musí splňovat tyto podmínky:

  • pedagogické vzdělání (minimálně započaté)
  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost k vykonávání pedagogické činnosti.

V případě nedosaženého pedagogického vzdělání, budou certifikováni, aby mohli řádně vykonávat výchovnou a vzdělávací činnost v dětské skupině.

Pro bližší informace nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.