rubikonPlzeň uvidí finálovou show populárního preventivního programu Rubikon. Ve čtvrtek 22. června 2017 v 10 hodin bude ve sportovní hale TJ Lokomotiva Plzeň zahájeno velké finále preventivního programu Rubikon. O prvenství bude bojovat 17 škol s podporou 700 fanoušků v hledišti. V Plzeňském kraji tak vrcholí

pro drenRádi bychom Vás jménem týmu Pilsen Jaguars Cheerleaders a SVČ RADOVÁNEK srdečně pozvali na Charitativní ples Daruj naději na život, který se uskuteční v pátek 10. 02. 2017 od 20.00 v Sokolovně Bolevec.

Celý výtěžek z plesu bude věnován Nadaci pro transplantace kostní dřeně.http://nadace.kostnidren.cz/

A na co se můžete letos těšit?

rubikonSVČ Radovánek Plzeň pořádá krajské finále nejlepších školních týmů v projektu Rubikon

Dne 22. června 2018 v sále SVČ Radovánek Plzeň vrcholí letošní ročník oblíbeného školního projektu Rubikon. Šestice nejlepších žákovských týmů si projde úskalím soutěže, která prověří jejich schopnost odhadovat rizika a zodpovědně se rozhodovat v modelových situacích.

Rubikon již od roku 2009 upozorňuje děti nejen v Plzeňském kraji na rizika sázení mladistvých a pomáhá jim taková rizika rozpoznat a odmítnout.

radovanek silverSrdečně Vás zveme na dny otevřených dveří, které budou probíhat ve dnech 5.9. a 6.9.2018 na všech našich pracovištích vždy od 14 do 20 hodin. Váháte nad správným výběrem volnočasové aktivity pro Vaše děti? Pak určitě navštivte naše pracoviště, kde budete mít možnost odborné konzultace nad správnou volbou.

banner dodStředisko volného času RADOVÁNEK připravilo na dny 5. a 6. září 2017 Dny otevřených dveří pro širokou veřejnost. Akce se koná oba dny vždy od 14 do 20 hodin, a to na všech stálých pracovištích, kde organizuje pravidelnou zájmovou činnost. Neváhejte navštívit a poznat více nšich pracovišť.