zlata struna 23Ani silný mráz a sníh neodradily 36 mladých kytaristů a kytaristek ze 6 krajů České republiky / Plzeňského, Ústeckého, Libereckého, Jihočeského, Karlovarského a Jihomoravského/ od účasti v republikovém kole 18.ročníku kytarové soutěže Zlatá struna. Soutěž proběhla v pátek 22.1. a v sobotu 23.1.2016 v příjemném prostředí nově rekonstruované Sokolovny Bolevec. Vyhlašovatelem je Středisko volného času RADOVÁNEK, pracoviště Ledecká 23. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, první do 14 let a druhá 15-18 let.

zlata struna 19Ani silný mráz a sníh neodradily 26 mladých kytaristů a kytaristek ze 6 krajů České republiky / Plzeňského, Ústeckého, Libereckého, Jihočeského, Karlovarského a Jihomoravského/ od účasti v republikovém finále, které uzavřelo 19. ročník kytarové soutěže Zlatá struna. Soutěž proběhla v pátek 27. 1. a v sobotu 28. 1. 2016 v příjemném prostředí sálu Středisku volného času RADOVÁNEK v Plzni v Pallově ulici.

programovani 08Dne 18.3.2016 od 8:30 odstartoval již 30. ročník soutěže v programování. Na pracovišti Sady Pětatřicátníků jsme přivítali na čtyři desítky soutěžící, kteří se zúčastnili okresního kola soutěže ve dvou kategoriích – kategorie Programovací jazyky a Aplikační software – tvorba webu.
,,V letošním roce jsme zaznamenali velký zájem a hojnou účast´´ říká vedoucí pracoviště

vanocneniVážení spoluobčané, zejména příznivci spolku Soužití 2001, dovolte, abychom vás oslovili, jako obvykle, ke konci kalendářního roku, a abychom vás tentokrát pozvali do Mezigeneračního centra při Středisku volného času Radovánek, Pallova ul.52, Plzeň na

Adventní tvořivé setkání, které se koná dne 15. 12. 2016

anicka tvarV neděli 13.11.2016 čekala diváky televize Nova 11. epizoda semifinále fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas a zároveň hned jedno vystoupení, které tak úplně nečekali. Jako speciální host vystoupil soutěžící z první řady pořadu Anna Fialová. Mezi nejúspěšnější vystoupení jednadvacetileté zpěvačky a herečky patří proměna v australskou zpěvačku a textařku Siu.