Připravované akce

Náhled plakátuVánoční turnaj ve stolním tenisu
15.12.2018 | pracoviště Komenského 42, Plzeň - Bolevec

Tradiční vánoční turnaj pro celou rodinu. V kategoriích začátečníků, pokročilých, maminek, tatínků budeme hrát o titul mistra. Zváni jsou nejen účastníci našich kurzů, ale i široká veřejnost. Účastníci tak porovnají své dovednosti se zajímavými osobnostmi. Součástí turnaje je minikurz techniky hry pod vedením Rudolfa CHrousta. Tentokrát si budete moci zahrát s legendami veteránů Plzeňského kraje ve stoln... Číst dál
Náhled plakátuVánoční turnaj ve stolním tenisu
15.12.2018 | pracoviště Kaznějov

TURNAJ
dvouhra žáci, dvouhra žákyně, čtyřhry
(může dojít ke změnám dle počtu přihlášených)
Ceny: pohár pro absolutního vítěze, medaile, drobné ceny pro všechny účastníky
Přihlášky: e-mailem na radek.holota@gmail.com (jméno, rok narození) nebo na místě
Jídlo a pití si zajišťuje každý sám.
Případné dotazy na e-mail: radek.holota@gmail.com nebo tel. 607 974 485.
Náhled plakátuTestovací akce jednodenní
10.01.2019 | pracoviště Komenského 42, Plzeň - Bolevec

Akce založená pro testování nových webových stránek. Akce založená pro testování nových webových stránek. Akce založená pro testování nových webových stránek. Akce založená pro testování nových webových stránek. Akce založená pro testování nových webových stránek.
Náhled plakátuTestovací akce vícedenní
10.01.2019 - 12.01.2019 | pracoviště Komenského 42, Plzeň - Bolevec

Akce založená pro testování nových webových stránek. Akce založená pro testování nových webových stránek. Akce založená pro testování nových webových stránek. Akce založená pro testování nových webových stránek. Akce založená pro testování nových webových stránek.
Náhled plakátuVejprnická v akci
24.01.2019 | společenský sál SOUEPL, Vejprnická 56, Plzeň

Taneční přehlídka zájmových kroužků pracujících při SVČ Vejprnická se bude konat na společenském sále SOU - Vejprnická 56 od 17:00 hodin. Představí se zde všechny zájmové taneční útvary od přípravek po profesionální týmy z různých oblastí a stylů tance - street dance, disco dance, contemporary, mažoretky apod. Rodiče zde uvidí, co se jejich děti již naučily a nově příchozí si mohou vybrat svou aktivitu.
Náhled plakátuRepublikové kolo soutěže ZLATÁ STRUNA
25.01.2019 - 26.01.2019 | Bolevecká sokolovna

V pátek 25. ledna 2019 je pro soutěžící a širokou veřejnost připravený koncert oblíbeného dua DUBNIČKA & LAHODA a jejich hostů. Pokud můžete, nenechte si ho ujít a pozvěte co nejvíc známých. Bude určitě spousta legrace a skvělých písniček.
V sobotu 26.ledna 2019 pak proběhne republikové kolo již 21.ročníku kytarové soutěže Zlatá struna. Přihlásili se mladí kytaristé z 8 krajů České republiky: Plze... Číst dál
Náhled plakátuDětský karneval
27.01.2019 | pracoviště Kaznějov

Zveme Vás srdečně na Dětský karneval do sálu našeho pracoviště. V masce a s dobrou náladou se můžete těšit na soutěže, tanec, karaoke, přehlídku masek a nebude chybět ani občerstvení.
Náhled plakátuOriginální velká peněženka
16.02.2019 | pracoviště Pallova 19, Plzeň

Kurz šití na stroji - velká originální látková peněženka.
Tato peněženka má 1 velkou kapsu zapínací na bankovky, a 2 přepážky s přihrádkou na karty
( vnitřek lze ale vyřešit i jinak - 2 + 1)

Místo kurzu: výtvarná dílna, SVČ Radovánek, Pallova 19, Plzeň
S sebou - materiál : cca 100 X 60 cm vrchní bavlněné látky a zhruba stejné množství látky na přepážky a bočnice pen... Číst dál
Náhled plakátuMASOPUST 2019
02.03.2019 | pracoviště Kaznějov

Zveme Vás na VI. ročník tradičního MASOPUSTU. Sejdeme se společně u základní školy v Kaznějově,odkud zahájíme průvod masek, který projde téměř celým Kaznějovem. Půjdeme přes sídliště, Drahotínskou ulicí, Mrtnickou k nádraží, navážeme na Plzeňskou a do Habeše. Průvod ukončíme na náměstí, kde nastane rojení masek, zábava pro všechny a zabíjačkové hody pana Mizery.

PŘIJĎTE SE VŠICHNI O... Číst dál