Připravované tábory

Náhled plakátuELEKTROTÁBOR
09.07.2018 - 13.07.2018 | pracoviště sady Pětatřicátníků 3, Plzeň

Tradiční příměstský tábor pracoviště Sady Pětatřicátníků se zaměřením na radioelektroniku. Tábor je vhodný nejen pro všechny začátečníky, ale také pro mírně pokročilé v oboru. Účastníci se seznámí s rozličnými součástkami a jejich funkcemi, také budou pracovat se stavebnicí Voltík. Dále si během tábora zhotoví vlastní funkční výrobek.
Pro účastníky tábora je připravena i exkurze s techn... Číst dál
Náhled plakátuDANCE FEVER vol. 4 - 1. turnus
09.07.2018 - 13.07.2018 | pracoviště sady Pětatřicátníků 3, Plzeň

Čtvrtý ročník příměstského tábora s názvem Dance fever, týden plný pohybu, tance a zábavy.
Účastníci si zatančí s plzeňskými lektorkami street dance, naučí se spoustu nových tanečních prvků a také secvičí závěrečné vystoupení, které na konci tábora předvedou rodičům. Děti dále čeká kreativní tvoření, zábavné hry, soutěže, výlet a mnoho další zábavy.
Tábor je určen pro aktivní... Číst dál
Náhled plakátuJÁ A ROBOT
09.07.2018 - 13.07.2018 | pracoviště sady Pětatřicátníků 3, Plzeň

KAPACITA TÁBORA JE JIŽ PLNĚ OBSAZENA

Příměstský tábor Já a robot je určen všem začátečníkům ale i pokročilým v oblasti robotiky, elektroniky a programování mikročipů. Účastníci budou pracovat s Legem Mindstorm, ze kterého si postaví nejrůznější roboty, které si pomocí PC naprogramují.
Přijď objevit svět robotů do sadů Pětatřicátníků!


Program:
Podrobn... Číst dál
Náhled plakátuDUHOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ
16.07.2018 - 20.07.2018 | pracoviště sady Pětatřicátníků 3, Plzeň

Duhový tábor je určen pro všechny holky a kluky, kteří mají rádi zábavu, neradi se nudí a chtějí vyzkoušet námi připravený různobarevný program. Účastníci budou sportovat, vyrábět, tancovat, hrát deskové a společenské hry, soutěžit, budou se prostě dobře bavit!! Celý tábor se ponese v duchu barev duhy.
Součástí tábora jsou také výlety po Plzni a okolí.

Program:
Podrobný program... Číst dál
Náhled plakátuFOTÍM, FOTÍŠ, FOTÍME - pokročilí
23.07.2018 - 27.07.2018 | pracoviště sady Pětatřicátníků 3, Plzeň

Po loňském úspěchu opět nabízíme příměstský tábor zaměřený na digitální fotografování. Tento turnus je určen absolventům kroužku Digitální fotografie nebo fotografům s nějakými zkušenostmi. Účastníci tábora budou pokračovat ve svojí práci ze školního roku a budou dále rozvíjet svůj fotografický um.
Cílem příměstského tábora je přehledně a srozumitelně vysvětlit pokročilým fotografům ná... Číst dál
Náhled plakátuLETEČTÍ MODELÁŘI
23.07.2018 - 27.07.2018 | pracoviště sady Pětatřicátníků 3, Plzeň

Tradiční příměstský tábor pořádaný v Sadech Pětatřicátníků, pod vedením velmi zkušených mistrů v oboru. Je určen jak pro začátečníky v oblasti modelářství, tak i pro zkušené modeláře.
Účastníci se seznámí s historií letectví, naučí se základy modelářství. Zhotoví si netradiční vlaštovky, létající papírové modely i balzový kluzák. Účastníci tábora vyzkouší funkčnost svých model... Číst dál
Náhled plakátuFOTÍM, FOTÍŠ, FOTÍME
30.07.2018 - 03.08.2018 | pracoviště sady Pětatřicátníků 3, Plzeň

KAPACITA TÁBORA JE JIŽ PLNĚ OBSAZENA

Po loňském úspěchu opět nabízíme příměstský tábor zaměřený na digitální fotografování. Cílem příměstského tábora je přehledně a srozumitelně vysvětlit začínajícím či mírně pokročilým a pokročilým fotografům základy digitálního fotografování a postprodukčních procesů úprav. Fotit budeme jak venku, tak uvnitř - v našem novém, skvěle vybaven... Číst dál
Náhled plakátuMIXLE V PIXLE
06.08.2018 - 10.08.2018 | pracoviště sady Pětatřicátníků 3, Plzeň

Již čtvrtý ročník úspěšného tábora Mixle v Pixle. Tábor je určen pro všechny holky a kluky, kteří mají rádi zábavu, neradi se nudí a chtějí vyzkoušet námi připravený mix činností. Účastníci budou sportovat, vyrábět, tancovat, hrát deskové a společenské hry, soutěžit, budou se prostě dobře bavit!!
Součástí tábora jsou také výlety po plzni a okolí.

Program:
Podrobný progra... Číst dál
Náhled plakátuDANCE FEVER vol. 4 - 2. turnus
13.08.2018 - 17.08.2018 | pracoviště sady Pětatřicátníků 3, Plzeň

Čtvrtý ročník příměstského tábora s názvem Dance fever, týden plný pohybu, tance a zábavy.
Účastníci si zatančí s plzeňskými lektorkami disco dance, naučí se spoustu nových tanečních prvků a také secvičí závěrečné vystoupení, které na konci tábora předvedou rodičům. Děti dále čeká kreativní tvoření, zábavné hry, soutěže, výlet a mnoho další zábavy.
Tábor je určen pro aktivní ... Číst dál
Náhled plakátuKREATIVMÁNIE
13.08.2018 - 17.08.2018 | pracoviště sady Pětatřicátníků 3, Plzeň

Jsi hravý a kreativní člověk? Chceš o prázdninách zažít zábavu a kreativně se vyřádit? Pokud ano, přihlaš se na tábor s názvem KREATIVMÁNIE.
Tábor je zaměřený na kreativní, výtvarné a rukodělné činnosti. Účastníci tábora budou malovat, kreslit, vyrábět a kreativně se seberealizovat.

Program:
Podrobný program tábora bude přihlášeným účastníkům zaslán na kontaktní e-mail... Číst dál
Náhled plakátuMLADÍ INŽENÝŘI
20.08.2018 - 24.08.2018 | pracoviště sady Pětatřicátníků 3, Plzeň

KAPACITA TÁBORA JE JIŽ PLNĚ OBSAZENA

Staň se i ty mladým inženýrem a zažij dobrodružství. Účastníci tábora si osvojí technické dovednosti, představivost a vynalézavost. Mladí inženýři zkoumají svět a věci kolem sebe. Naučí se nalézt zajímavé technické řešení a vyrobit mnoho užitečných věcí z různých materiálů (dřevo, papír, kov a další), seznámí se se světem techniky a jevů v pří... Číst dál
Náhled plakátuKAMERA, KLAPKA, AKCE!
27.08.2018 - 31.08.2018 | pracoviště sady Pětatřicátníků 3, Plzeň

KAPACITA TÁBORA JE JIŽ PLNĚ OBSAZENA

Příměstský tábor pořádaný dětskou televizí Junior TV Plzeň je tábor, zaměřený hlavně na herectví, animaci a samotné natáčení filmu. Účastníci tábora se kromě základů herectví a animace, naučí i to, jak probíhá natáčení a střihání filmů.
Výstupem z tábora jsou vlastní filmové záznamy, které jsou poté ke shlédnutí na webových stránkách ... Číst dál