DofEStředisko volného času RADOVÁNEK se zapojilo do programu Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu (DofE), což je prestižní, léty prověřený a celosvětově uznávaný program, který mladým lidem umožňuje odhalit jejich potenciál.

V programu DofE si mladí lidé (14 - 25 let) stanovují individuální cíle a výzvy v několika aktivitách a na cestě k jejich splnění posilují svou zodpovědnost a vytrvalost, poznávají a překonávají sami sebe a získávají nové dovednosti, užitečné pro další studijní i pracovní život. Navíc se zapojením do programu stávají součástí mezinárodní komunity a v případě potřeby mohou získat finanční podporu pro své aktivity.Program DofE je postaven na čtyřech klíčových oblastech, do kterých se mladí lidé zapojují: rozvoj talentu, dobrovolnictví, sport a dobrodružná expedice. Všechny oblasti mají tři úrovně náročnosti, od bronzové až po zlatou. Za dosažení každé z nich je mladý člověk oceněn a namotivován k dalšímu rozvoji.

Mladí lidé se do programu zapojují dobrovolně, prostřednictvím certifikovaných místních center programu DofE po celé České republice.
Středisko volného času RADOVÁNEK získalo licenci jako otevřené místní centrum v Plzni a od září 2015 vítá všechny zájemce.

Pro více informací kontaktujte Bc. Kristýnu Běhavou - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 777 495 747.

A nezapomeňte se také podívat na tato videa:
https://www.youtube.com/watch?v=2g5DOzBdsMA
https://www.youtube.com/watch?v=oqMvU-Dr3cw
https://www.youtube.com/watch?v=ywtAo5uP_VA
https://www.youtube.com/watch?v=3RHl85rDxLo