Nová taneční sezóna 2018 se již kvapem blíží. V březnu a dubnu se tanečníci Spider dance company účastní regionálních postupových kol jarní tour Czech dance masters, Czech dance tour a Escalate best dance group. Všechny soutěže se konají v Plzni ve sportovní hale Lokomotiva. Jedná se o soutěže tanečních skupin a teamů ve všech moderních stylech jako je diskodance, diskoshow, street či streetshow.

Svatomartinska jizda PallovaDne 11. listopadu proběhne ve Středisku volného času v Pallově ulici setkání šikovných žen, babiček, maminek a dcer, kterým není lhostejný zdravý životní styl, jejich duševní, fyzické a osobní blaho. Využili jsme v RADOVÁNKU právě příjemný podzimní čas, kdy mnoho žen bývá nostalgických. Je to změnou počasí, blíží se konec roku, začíná shon a přemýšlíme o uplynulém období. Chceme, aby ženy, které k nám na Svatého Martina přijdou, si den užily naplno. Mohou si zacvičit, zatancovat si, vyrobit si šperk pro sebe nebo své blízké, odpočinout si při hudbě a svíčkách, dozvědět se jak na správnou výživu a jak se o sebe správně starat a pečovat.

ITEP 2017Po celé tři dny jsme pro malé návštěvníky veletrhu připravili zábavné výtvarné dílny a malování na obličej. Součástí stánkové prezentace je Informační centrum pro mládež. Hledejte nás v interaktivní hale. Ve výstavní hale vystoupí každý den hudební skupina NaSkok. Na podium se představí naše taneční studia Spider Dance Academy (čtvrtek), Taneční akademie (pátek), Talentové centrum tance Storm Ballet (sobota).

Brány do světa tance se otevírají pro všechny tancechtivé :) Můžete se stát součástí našeho týmu a zažít skvělou atmosféru tréninku a ti starší si mohou vyzkoušet soutěžní tancování.
Přidej se k nám a celý rok se budeš nejen skvěle bavit, ale se naučíš i spoustu nového.

banner dodStředisko volného času RADOVÁNEK připravilo na dny 5. a 6. září 2017 Dny otevřených dveří pro širokou veřejnost. Akce se koná oba dny vždy od 14 do 20 hodin, a to na všech stálých pracovištích, kde organizuje pravidelnou zájmovou činnost. Neváhejte navštívit a poznat více nšich pracovišť.

Spider2Chcete se stát členy taneční skupiny s nejdelší tradicí v Plzni? Máte doma akční děti, které mají rády pohyb? Přijďte s nimi na nábor taneční skupiny Spider dance company! Nabízíme široké množství tanečních technik. Tanec se může stát pro vaše děti koníčkem až do dospělosti, protože ve Spideru fungují věkové kategorie od dětí až po seniory. Každý rok získává

Stanicni malaStředisko volného času RADOVÁNEK rozšiřuje svoji působnost do městského obvodu Plzeň - Doubravka, kde otevírá 15 nových kroužků v 54. Mateřské škole ve Staniční ulici. Kroužky zde budou fungovat od pondělí do pátku vždy od 15:45 do 16:45 hodin. Každý den budou mít klienti na výběr ze tří zájmových útvarů pod vedením kvalifikovaných pedagogů volného času SVČ RADOVÁNEK.

konkurz stormSkončila úspěšná taneční sezóna Storm Ballet a my bychom Vám rádi nabídli možnost stát se členem jednoho z nejúspěšnějších tanečních týmů v České republice. Dance Tour 2018 je před námi a i TY můžeš stát s námi na obrovských tanečních pódiích a zažít jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru...
Konkurz dětí a tanečníků se koná 13. září 2017, v čase 16:00 – 17:30.

rubikonPlzeň uvidí finálovou show populárního preventivního programu Rubikon. Ve čtvrtek 22. června 2017 v 10 hodin bude ve sportovní hale TJ Lokomotiva Plzeň zahájeno velké finále preventivního programu Rubikon. O prvenství bude bojovat 17 škol s podporou 700 fanoušků v hledišti. V Plzeňském kraji tak vrcholí

StafetaNeváhejte, přihlaste se a hrajte o rodinný zájezd, vyhrajte pohled na Plzeňsko ze vzduchu, exkurzi do Českého rozhlasu, poukázky na sportovní zboží a další věcné ceny. Nenechte si s dětmi ujít úžasné letní putování po turistických zajímavostech Plzeňského kraje

Spider0Děti, junioři i dospělí ze SPIDER DANCE COMPANY se v tomto roce opět účastní mistrovství Evropy. Pro kategorie hip hopu se koná tato soutěž ve dnech 15. 6. - 18. 6. 2017 v Polsku a pro kategorie disco dance je ME v ČR v termínu od 22. 6. do 26. 6. 2017

web kraj ceremonialNa Krajském úřadě Plzeňského kraje byly 20. března 2013 vyhlášeny výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb 2017, Junior erb 2017 a Cena hejtmana Plzeňského kraje 2017 o Nejlepší webovou stránku příspěvkové organizace.

parlamentPlzeň - Krajský parlament dětí a mládeže Plzeňského kraje (KPDM PK) již brzy oslaví rok od jeho založení. K této příležitosti požádal parlament o možnost jednání s vedením kraje. V pátek 3. března 2017 se od 10. hodiny dopolední v prostorech Krajského úřadu Plzeňského kraje, uskutečnilo osmé zasedání KPDM PK, na které se dostavila i Mgr. Ivana Bartošová, náměstkyně hejtmana pro oblast školství a cestovního ruchu, spolu s Mgr. Irenou Kroftovou, vedoucí oddělení mládeže a sportu.

Vážení pedagogové,
dovolujeme si Vás pozvat na kurz Zdravotník zotavovacích akcí, akreditovaný MŠMT v rozsahu 40 vyučovacích hodin, který pořádáme ve spolupráci se Střediskem volného času RADOVÁNEK.
Kurz bude probíhat v prostorech SVČ Radovánek, pracoviště Pallova v Plzni, a to ve dnech 6., 7. dubna a 13., 14. května 2017 vždy od 9 hod.

pro drenRádi bychom Vás jménem týmu Pilsen Jaguars Cheerleaders a SVČ RADOVÁNEK srdečně pozvali na Charitativní ples Daruj naději na život, který se uskuteční v pátek 10. 02. 2017 od 20.00 v Sokolovně Bolevec.

Celý výtěžek z plesu bude věnován Nadaci pro transplantace kostní dřeně.http://nadace.kostnidren.cz/

A na co se můžete letos těšit?