Storm Ballet slaví postup na světové finále

Juniorské tanečnice Storm Ballet se po dvouleté odmlce rovnou vrhly do soutěží s mezinárodním přesahem. Čtyři zlaté medaile byly odměnou za tvrdou práci v přípravě na kvalifikační soutěž Danza Mundial 2022 - World Dance Contest, která proběhla 4.3.-5.3.2022 v německém Rosenthal Theatre Selb.

Světové finále se následně uskuteční v termínu 25.6.-2.7.2022 v rakouském Congress Centre Villach , kam dorazí mladí tanečníci z celého světa.

“Je nám ctí reprezentovat po delší době zase naše barvy na mezinárodní úrovni a nechat se inspirovat talenty z celého světa. Za výrazným úspěchem však stojí celý realizační tým spolu s trenéry a choreografy Kateřinou Bednářovou a Michaelou Mrázkovou”, říká headcoach Storm Ballet Petr Čejka.

Doménou tanečníků Storm Ballet je artový tanec. Želízka v ohni a úspěch zaznamenali právě v oblasti sólového tance, duet, malých a velkých skupin. Odborná porota ocenila a zařadila na přední místa v konkurenci týmů z České republiky a Německa právě choreografie „The Beauty“ a „The Voices“ - malá a velká skupina, v oblasti sólového tance se pak blýskla sólistka Kateřina Vyskočová s choreografií „Over That a duet Cubiform v podání Adély Holubové a Karolíny Pěstové.
Nyní je již za dveřmi Dance Tour 2022 a návrat na české taneční soutěže, kde Storm Ballet představí nové soutěžní týmy všech věkových kategorií.

Zveme proto všechny zájemce o tanec napříč tanečními styly právě na Taneční skupinu roku 2022, která proběhne ve Sportovní hale Lokomotiva v Plzni v neděli 19.3.2022 , kam můžete přijít podpořit naše malé i velké tanečníky.

  • Tiskovou zprávu napsal: Petr Čejka, hlavní choreograf Storm Ballet
  • Kontakty na autora: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 724 719 099