U příležitosti Dne učitelů převzal Petr Čejka ocenění Plzeňského kraje za pedagogickou činnost

Pedagog volného času Střediska volného času RADOVÁNEK a vedoucí tanečního studia Storm Ballet, které založil v roce 1990. Od Roku 2015 je toto studio součástí SVČ RADOVÁNEK. 

Pan Čejka vede několik skupin dětí, trénuje v podstatě celý týden a připravuje dětí do soutěží. Každoročně s úspěchy v rámci České republiky, Evropy i světa. Je mimořádně empatický, má úžasný vliv na rozvoj a vzdělávání dětí v Plzeňském kraji. Svým velice krásným charakterem, laskavou duší a skvělou povahou je vzorem již pro několik generací dětem v oboru tanec a balet. Je pokorný, skromný, důsledný a ohromně zodpovědný. Umí u dětí podchytit talent a nadání a umí je nasměrovat k radosti, pocitu potřeby se vzdělávat rozvíjet se a pracovat na svém potenciálu a osobnostním růstu. Pro jeho kvalitní a pozitivní vlastnosti je velice oblíbeným pedagogem se silnou přirozenou autoritou a přátelským přístupem nejen k dětem, ale i kolegům, přátelům a společnosti.

Více o Petru Čejkovi na stormballet.com

U příležitosti Dne učitelů 28.3.2023 předali zástupci Plzeňského kraje ocenění vybraným pedagogům za jejich činnost. Tradiční akce se každoročně koná v den připomínky výročí narození Jana Ámose Komenského. Letos převzalo z rukou hejtmana Plzeňského kraje Rudolfa Špotáka, náměstka pro oblast školství a sportu Vladimíra Kroce a náměstka hejtmana pro oblast regionálního rozvoje, IT a evropské záležitosti Petra Vanky, poděkování spolu s pamětním listem a drobnými dárky - jako symbolické ocenění za úspěšnou práci pedagoga - celkem 31 pedagogů.

Odkaz na oficiální článek Plzeňského kraje zde...