Obrázek kontaktu
Pozice
pedagog volného času
Adresa
Nade Mží 1
Plzeň, 301 00
Kontakt
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
+420 777 495 595
Další informace
Storm Ballet

Absolvovala taneční workshopy pod vedením tuzemských i zahraničních lektorů a semináře vztahující se k umělecké tvorbě, taneční pedagogice a tanečním technikám.

Věnuji se výuce tance od nejmenších dětí až po dospělé. Již během studií jsem začala učit, abych mohla dál předat své zkušenosti z gymnastické a taneční kariéry. Neustále hledám nové možnosti a metody výuky, motivuji děti k neustálému zdokonalování se a dosažení jejich maxima. Podstatné je pro mě propojení myšlení, emocí a fyzického pohybu. Tanec je umění, které vyjadřuje citové hodnoty a prožitky pohybem, hlavním tématem výuky je pro mě tvůrčí proces, na kterém se podílí všichni.

U nejmenších upřednostňuji výuku hravou a zábavnou formou, kladu důraz na přirozený pohybový projev a za použití fantazie vytváříme s dětmi pohybové sekvence a taneční choreografie. Hlavním cílem je vypěstovat v dětech lásku k tanci a estetickému pohybu a pochopení vlastního těla a jeho možností. V lekcích se kromě rozvíjení pohybových schopností a dovedností zaměřuji na improvizaci, která umožňuje hledat a tříbit vlastní pohybový slovník a styl každého zvlášť. Důležitým aspektem je utváření kolektivu a sociálních vazeb uvnitř, udržení týmového ducha a v neposlední řadě výchova dítěte jako jedinečné a kreativní osobnosti.