Tábory 2021

Zásadní informace k táborům 2021

Vážení rodiče, partneři, přátelé SVČ RADOVÁNEK, milé děti.

Blíží se jaro a s ním i spojené plánování vašich dovolených a zajištění rekreací vašich dětí. My samozřejmě nespíme a již jsme pro vás připravili výběr na našich webových stránkách, ty nejkvalitnější tábory pro Plzeňský kraj. Ráda bych vás pozdravila a předala vám zásadní informace, které je nutné upřesnit, aby nedocházelo v této nelehké době k dezinformacím.

 Zásadní informace k táborům 2021

Pokud přihlásíte svoje dítě na naše letní tábory, máte u nás záruku kvality, skvělé motivace, stoprocentního vyžití dítěte jak po fyzické, tak psychické stránce. Další naše garantovaná záruka je, že pokud se tábory nebudou moci uskutečnit z důvodu dalších opatření a bude setrvalý stav ve vyhlášení nouzového stavu, vrátíme vám 100% zaplacené částky. V loňském roce jsme postupovali stejným způsobem a uskutečnili jsme přes 80 letních táborů k plné radosti dětí a spokojenosti rodičů.

Tábory se rychle plní a tak neváhejte již nyní a přihlaste svoje děti.

Přejeme vám celý rok ve zdraví a pohodě. Chybíte nám a my se těšíme brzy na viděnou s vámi.

Těší se na vás ředitelka SVČ RADOVÁNEK a kolektiv všech pedagogických a ostatních pracovníků.

 

Na základě Usnesení Vlády ČR jsme stále uzavřeni, ale jsme s vámi v kontaktu a pracujeme on-line, jsme tady pro děti, které se zapojují a reagují na naše výzvy a nabídky. Usnesení vlády ČR č. 55 se týká prodloužení nouzového stavu do 14. 2. 2021.

 Dne 4. února 2021 Bc. Eva Tischlerová, ředitelka organizace