Školní asistent – personální podpora pedagogického pracovníka

Školní asistent – personální podpora pedagogického pracovníka

Středisko volného času RADOVÁNEK nabízí pracovní pozici Školní asistent – personální podpora pedagogického pracovníka na zájmových kroužcích. Nabízíme spolupráci formou DPP, DPČ s možným nástupem v měsíci září/říjnu 2019. Rozsah hodin je 0,5 úvazku – 20 hodin týdně.
Pracovní doba bude probíhat především v odpoledních hodinách v pondělí až pátek, v čase mezi 13:00 – 20:00 dle času konání daného kroužku.

Uchazeči musí splňovat tyto podmínky:

Požadovaná odborná způsobilost je daná následujícími možnostmi vzdělání:

a) střední vzdělání s maturitou a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu zaměřeného na práci s dětmi a mládeží;

b) absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu se nevyžaduje u fyzických osob, které získaly podle zvláštního právního předpisu způsobilost k výkonu práce:

  • pedagoga volného času (§16 zákona o pedagogických pracovnících)
  • vychovatele (§17 zákona o pedagogických pracovnících)
  • zaměstnance, který je výkonným umělcem, výtvarným umělcem nebo který má odbornou kvalifikaci podle § 10 odst. 1 zákona o pedagogických pracovnících, (Učitel uměleckých odborných předmětů v základní umělecké škole, střední škole a konzervatoři) nebo § 21 zákona o pedagogických pracovnících.

Trestní bezúhonnost

Zdravotní způsobilost k vykonávání pedagogické činnosti.

Pro bližší informace nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.