Projekt Rubikon

Postupová interaktivní soutěž Rubikon v Plzeňském kraji a interaktivní divadlo Patrik 2018

16. 1. 2019

Vážená kolegyně, vážený kolego,

dovoluji si Váši školu pozvat k účasti na postupové soutěži RUBIKON pro žáky 7. až 9. tříd základních škol (a ekvivalentních tříd víceletých gymnázií) na téma zvýšení povědomí nezletilých o nutnosti dodržování zákonů a zejména na podporu zákona, jenž zakazuje přístup mladistvých do 18 let k sázení a do sázkového prostředí.

Projekt se koná od března do června 2018 v podobě interaktivní soutěže s postupem do krajského kola v Plzeňském kraji. Pětičlenná družstva budou v soutěžních kolech řešit problémy s porušováním zákonů, soutěžit ve zručnosti a ověřovat si své schopnosti rychlého a zároveň zodpovědného rozhodování.

Zahájení projektu RUBIKON 2017

16. 1. 2019

Vážená kolegyně, vážený kolego,

dovoluji si Váši školu pozvat k účasti na pracovní schůzce na zajištění postupové soutěže RUBIKON pro žáky 5. až 9. tříd základních škol (a ekvivalentních tříd víceletých gymnázií) na téma zvýšení povědomí nezletilých

RUBIKON II. startuje již 8. června

16. 1. 2019

Ahoj! Říká se, že vstoupit dvakrát do jedné řeky se nevyplácí. Já ale věřím, že v tomhle případě jo. Po 5 letech vstupuji znovu do řeky s názvem Rubikon. Ano, Rubikon se vrací! A věřím, že některé bývalé, některé současné a hlavně řadu nových budoucích fanoušků tohle bude zajímat. Rubikon právě teď rozjíždí zkušební provoz, aby od září nastoupil v plné formě před nové kluky a holky. Tady na FB budeme hlásit, co je nového a jak se nám to daří. A doufám, že se ozvete i VY! A jestli je vám Rubikon sympatický, nasdílejte to někomu, o kom si myslíte, že by ho to mohlo zajímat. Zdraví vás Petr, držte nám palce a STARTUJEME!

RUBIKON opět v Plzeňském kraji.

16. 1. 2019

Středisko volného času RADOVÁNEK, nabízí základním školám a víceletým gymnáziím možnost zapojit se do pokračování preventivního programu RUBIKON II.

Bližší informace Vám poskytne ředitelka Střediska volného času RADOVÁNEK paní Bc. Eva Tischlerová na telefonním čísle 737 215 121 nebo pan Petr Vinš na telefonu 604 103 343.