Slavnostní sázení stromu na počest oslav výročí 100 let Československa

V letošním roce si připomínáme 100. výročí založení Československé republiky.
I Středisko volného času RADOVÁNEK se svými příznivci a účastníky zájmového vzdělávání chce k tomuto významnému výročí přispět. Jak budou vypadat oslavy tohoto jubilea v RADOVÁNKU?

Středisko volného času RADOVÁNEK a Lions Club Plzeň Bohemia si Vás dovolují srdečně pozvat na slavnostní zasázení stromu na počest oslav 100 let Československa.

Toto slavnostní setkání se uskuteční 29. listopadu 2018 v Pallově 52/19 od 15:30 hodin.

Budete mít příležitost společně za účasti významných hostů z oblasti kulturního života, zástupců města Plzně a Plzeňského kraje vsadit japonskou sakuru jako symbol krásy, života plného vzestupů i pádů, pomíjivosti a lásky, aby byla radostí všem, kteří okolo ní projdou v dalších sto letech.

V krátkém kulturním programu vystoupí žáci ze Střediska volného času RADOVÁNEK.

Svoji účast přislíbili i osobnosti, jako je primátor města Plzně pan Mgr. Martin Baxa, náměstkyně hejtmana pro oblast ekonomiky, investic a majetku Plzeňského kraje paní JUDr. Marcela Krejsová a náměstkyně hejtmana pro oblast školství a cestovního ruchu Mgr. Ivana Bartošová.

Milým hostem pak bude pan Mons. František Radkovský.

Vznik samostatného státu Čechů a Slováků si Česko připomíná po celý tento rok. Oslavy již končí, ale my přesto chceme vysadit náš strom s požehnáním pro další generace, aby jim stále připomínal příkoří v uplynulých 100 letech.

Zveme tedy všechny milé lidi, aby společně s námi přišli vysadit náš strom a alespoň malou chvíli se zastavili v předvánočním shonu při šálku teplého čaje.

Bc. Eva Tischlerová
ředitelka Střediska volného času RADOVÁNEK

 
 
 
#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }
  • Tiskovou zprávu napsal: Bc. Eva Tischlerová, ředitelka SVČ RADOVÁNEK
  • Kontakty na autora: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 737215121