Báječný den s chemií podruhé - 20. června 2019, Techmania Plzeň

1. 10. 2022

Nadace Unipetrol, Vysoká škola technologická, Středisko volného času RADOVÁNEK s podporou Techmánia Science Center a Plzeňského kraje již podruhé frontálně zaútočí na žáky plzeňských základních škol a gymnázií věkové hranice 13+, v Techmania Science Center, 20. června 2019. Vzdělávací akci Báječný den s chemií za podpory špičkových popularizátorů chemie a odborníků, se rozhodla Nadace Unipetrol uspořádat v tomto roce již podruhé, s cílem předvést žákům chemii zábavnou, vzrušující, napínavou a moderní.

Informační centrum pro mládež

6. 5. 2019

Informační centrum pro mládež Plzeň je zřízené Střediskem volného času RADOVÁNEK.
Najdete nás v centru Plzně v prostorách střediska v Pallově ulici a v Sadech Pětatřicátníků.

Oficiální web Informačního centra www.icmplzen.cz

ICM Plzeň je součástí české informační sítě pro mládež.

Pracovníci Informačního centra ve spolupráci se Střediskem volného času odpovídají a pomáhají mladým lidem v různých otázkách a problematických oblastech jejich života. Informace jsou poskytovány zdarma, diskrétně a anonymně, podle zásad Evropské charty informací pro mládež.

Báječná chemie podruhé s Nadací Unipetrol, tentokrát pro plzeňské žáky základních škol a gymnázií v Techmanii Science Center

1. 10. 2022

Litvínov, 2018 – Nadace Unipetrol, Vysoká škola technologická, Středisko volného času RADOVÁNEK s podporou města Plzeň frontálně zaútočí na žáky plzeňských základních škol a gymnázií věkové hranice 13+, v Techmania Science Center, 26. června 2018. Seminář Báječný den s chemií za podpory špičkových popularizátorů chemie a odborníků se rozhodla Nadace Unipetrol uspořádat v tomto roce již podruhé, s cílem předvést žákům chemii zábavnou, vzrušující, napínavou a moderní.

Postupová interaktivní soutěž Rubikon v Plzeňském kraji a interaktivní divadlo Patrik 2018

16. 1. 2019

Vážená kolegyně, vážený kolego,

dovoluji si Váši školu pozvat k účasti na postupové soutěži RUBIKON pro žáky 7. až 9. tříd základních škol (a ekvivalentních tříd víceletých gymnázií) na téma zvýšení povědomí nezletilých o nutnosti dodržování zákonů a zejména na podporu zákona, jenž zakazuje přístup mladistvých do 18 let k sázení a do sázkového prostředí.

Projekt se koná od března do června 2018 v podobě interaktivní soutěže s postupem do krajského kola v Plzeňském kraji. Pětičlenná družstva budou v soutěžních kolech řešit problémy s porušováním zákonů, soutěžit ve zručnosti a ověřovat si své schopnosti rychlého a zároveň zodpovědného rozhodování.

Zahájení projektu RUBIKON 2017

16. 1. 2019

Vážená kolegyně, vážený kolego,

dovoluji si Váši školu pozvat k účasti na pracovní schůzce na zajištění postupové soutěže RUBIKON pro žáky 5. až 9. tříd základních škol (a ekvivalentních tříd víceletých gymnázií) na téma zvýšení povědomí nezletilých

RUBIKON II. startuje již 8. června

16. 1. 2019

Ahoj! Říká se, že vstoupit dvakrát do jedné řeky se nevyplácí. Já ale věřím, že v tomhle případě jo. Po 5 letech vstupuji znovu do řeky s názvem Rubikon. Ano, Rubikon se vrací! A věřím, že některé bývalé, některé současné a hlavně řadu nových budoucích fanoušků tohle bude zajímat. Rubikon právě teď rozjíždí zkušební provoz, aby od září nastoupil v plné formě před nové kluky a holky. Tady na FB budeme hlásit, co je nového a jak se nám to daří. A doufám, že se ozvete i VY! A jestli je vám Rubikon sympatický, nasdílejte to někomu, o kom si myslíte, že by ho to mohlo zajímat. Zdraví vás Petr, držte nám palce a STARTUJEME!

RUBIKON opět v Plzeňském kraji.

16. 1. 2019

Středisko volného času RADOVÁNEK, nabízí základním školám a víceletým gymnáziím možnost zapojit se do pokračování preventivního programu RUBIKON II.

Bližší informace Vám poskytne ředitelka Střediska volného času RADOVÁNEK paní Bc. Eva Tischlerová na telefonním čísle 737 215 121 nebo pan Petr Vinš na telefonu 604 103 343.