Návody a nejčastější dotazy

Podmínky účasti na táboře 2024

27. 11. 2023

V tomto dokumentu pravidelně aktualizujeme informace o podmínkách účasti na letním táboře 2024. 

Aktuálně jsou uvedeny standardní vstupní podmínky. V případě vzniku dalších vstupních podmínek zapříčiněných vnějšími vlivy (např. epidemiologická situace), budou neprodloněně zde doplněny. Již přihlášené účastníky budeme o nových skutečnostech ihned informovat prostřednictvím emailu na přihlášce.

Vše co potřebujete vědět k letním táborům 2023

1. 12. 2022

V tomto článku naleznete základní informace a podmínky platné pro všechny námi pořádané tábory a pobytové akce. V případě nejasností se neváhejte informovat u kontaktní osoby uvedené v popisu tábora či akce na našich internetových stránkách.

Letní tábory 2023 jsme zveřejnili od 1.12.2022, kdy je možné se přihlašovat. Chybějící informace (např. cena, termín) budou doplněny co nejdříve, jak budou potvrzené třetí stranou. Také budeme doplňovat další tábory. Kompletní nabídka letních táborů bude doplněná nejpozději do konce ledna. Nabídku sledujte průběžně. Pokud hledáte konkrétní tábor, který nemůžete najít v nabídce, informujte se u pořádajícího pracoviště.

ZOBRAZIT NABÍDKU TÁBORŮ 2023


Podmínky účasti na táboře 2021 - Covid-19

30. 6. 2021

V tomto dokumentu aktualizujeme informace o podmínkách účasti na letním táboře, týkající se aktuální epidemiologické situace, na základě mimořádných optaření vydaných Vládou ČR.

Písemné potvrzení nebo certifikát o očkování, prodělání nemoci Covid-19 či testu získáte na portálu https://ocko.uzis.cz/.

Pobytové tábory

Vstup na tábor je možný pouze těm účastníkům (s výjimkou dětí do 6 let věku), kteří jsou schopni doložit, že na odběrovém místě (nebo pro tábory na začátku července ještě ve škole):

Jak použít přebytek peněz v klientském účtu pro úhradu nové přihlášky

17. 7. 2020

Z důvodu uzavření všech pracovišť SVČ RADOVÁNEK v souvislosti s pandemií koronaviru v měsících březen-květen, měli rodiče a zákonní zástupci možnost zažádat do 30.6.2020 o vratku poměrné části za tyto měsíce. Každý měl možnost zvolit vrácení částky zpět bankovní účet, anebo ponechat příslušnou částku v klientském účtu pro úhradu budoucí přihlášky.

SVČ RADOVÁNEK zpracuje všechny žádosti do 30.9.2020.

V tomto článku odpovídáme na nejčastější dotazy v souvislosti s použitím přebytku.

Vše co potřebujete vědět k zájmovým útvarům

15. 6. 2023

V tomto článku naleznete základní informace a podmínky platné pro všechny námi pořádané zájmové útvary v pravidelné činnosti = kroužky. V případě nejasností se neváhejte informovat u kontaktní osoby uvedené na našich internetových stránkách v popisu kroužku.

ZOBRAZIT NABÍDKU KROUŽKŮ 2023/2024


Vše co potřebujete vědět k letním táborům 2021

30. 6. 2021

V tomto článku naleznete základní informace a podmínky platné pro všechny námi pořádané tábory a pobytové akce. V případě nejasností se neváhejte informovat u kontaktní osoby uvedené v popisu tábora či akce na našich internetových stránkách.

ZOBRAZIT NABÍDKU TÁBORŮ 2021


Jak se přihlásit do zájmového kroužku

14. 7. 2020

V tomto článku naleznete informace o možnostech přihlášení do zájmových kroužků a kurzů. Orientace v nabídce kroužků, přihláška, platební a storno podmínky. V případě najesností se neváhejte informovat i kontaktné osoby uvedené u popisu kroužku na našich internetových stránkách.