Pracovní příležitosti

Pracovní příležitosti

Přijmeme recepční na pracoviště Komenského 42 a Husova 28 v Plzni

7. 9. 2021

Středisko volného času RADOVÁNEK hledá zájemce na pozici recepční na pracoviště Komenského 42 v Plzni Bolevec a pracoviště Husova 28 v centru města. Provoz recepce je především v odpoledních hodinách.

Nástup od 27. září 2021.

Informace k pracovní činnosti - pracoviště Komenského 42, Plzeň BolevecKomenskeho web

Provozní doba: pondělí-čtvrtek 15.00-20.00
Forma spolupráce: Dohoda o provedení práce, Dohoda o pracovní činnosti
Požadavky: komunikativnost, příjemné vystupování, základní znalost ovládání počítače (Windows, email, internet)
Vhodné pro seniory, studenty.

Přijmeme mzdovou účetní na HPP

26. 8. 2021

Středisko volného času RADOVÁNEK příjme mzdovou účetní do hlavního pracovního poměru. Vzhledem k odchodu současné mzdové účetní do starobního důchodu, je nutné zapracování
a komplexní proškolení v programech určených k vedení agendy, mzdového účetnictví a výkaznictví.

Nástup dle dohody s vedením organizace, přednostně budou vybráni do užšího výběru zájemci s praxí a zkušenostmi v této oblasti.

Informace k pracovní činnosti mzdové účetní obecně

Podklady pro tvorbu mezd, zpracování mezd, srážky daní, srážky sociálního a zdravotního pojištění, srážky ze mzdy, nemocenské dávky, reporting, analýza mzdových nákladů a rozpočty v oblasti mezd, mzdová agenda - výplatní pásky, potvrzení o zaměstnání (zápočtové listy), evidenční list důchodového pojištění (ELDP), mzdové listy, daňová přiznání (daň ze závislé činnosti), vedení osobních spisů zaměstnance, nástupy a ukončování pracovních poměrů, dohod o provedení práce a dohod o pracovní činnosti, komunikace s úřady, zdravotními pojišťovnami a správou sociálního zabezpečení. Komplexní výkaznictví a mzdové inventury.

Nabídka pracovního uplatnění pedagoga volného času na pracovišti v Kaznějově

4. 2. 2021

Středisko volného času RADOVÁNEK, Pallova 52/19, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň, hledá pedagogy volného času na Dohodu o pracovní činnosti nebo Dohodu o provedení práce dle smluvního ujednání pro možnost vedení zájmových kroužků pro pracoviště v Kaznějově, okres Plzeň - sever.

Zaměření:

  • Výtvarná a kreativní činnost
  • Práce s modelářskou keramickou hlínou
  • Sport a turistika
  • Výuka jazyků

 Dále nabízíme místo:

Pedagog volného času, který vykonává komplexní přímou pedagogickou činnost v zájmovém vzdělávání ve školách a školských zařízeních pro zájmové vzdělávání.

Nabídka pracovního uplatnění pro školní rok 2020/2021

10. 6. 2020

Středisko volného času RADOVÁNEK, Pallova 52/19, hledá pedagogy volného času na Dohodu o pracovní činnosti nebo Dohodu o provedení práce dle smluvního ujednání pro možnost vedení zájmových kroužků.

Druh práce: Pedagog volného času, který vykonává dílčí přímou pedagogickou činnost v zájmovém vzdělávání.

Přijmeme vychovatelku do dětské skupiny Miniškolka Kulička

16. 10. 2019

Středisko volného času RADOVÁNEK obsazuje pracovní pozici Vychovatel/ka v dětské skupině Miniškolka Kulička. Nabízíme spolupráci na hlavní pracovní poměr s flexibilní pracovní dobou 40h týdně. Nástup od 1.1.2020. Provoz dětské skupiny je pondělí až pátek od 7:00 - 16:30, včetně letních prázdnin.

Hledáme pedagogy volného času pro vedení zájmových kroužků

15. 9. 2019

Středisko volného času RADOVÁNEK, Pallova 52/19, hledá externí pedagogy volného času pro svá pracoviště k vedení zájmových kroužků na omezený počet hodin dle smluvního ujednání.

Aktuální nabídka kroužků...

Školní asistent – personální podpora pedagogického pracovníka

29. 8. 2019

Středisko volného času RADOVÁNEK nabízí pracovní pozici Školní asistent – personální podpora pedagogického pracovníka na zájmových kroužcích. Nabízíme spolupráci formou DPP, DPČ s možným nástupem v měsíci září/říjnu 2019. Rozsah hodin je 0,5 úvazku – 20 hodin týdně.
Pracovní doba bude probíhat především v odpoledních hodinách v pondělí až pátek, v čase mezi 13:00 – 20:00 dle času konání daného kroužku.

Nabídka pracovního uplatnění - školnice, uklízečka

7. 2. 2019

Středisko volného času RADOVÁNEK, Pallova 52/19, hledá školnici na Dohodu o pracovní činnosti nebo Dohodu o provedení práce dle smluvního ujednání pro možnost zastoupení školnic v jednotlivých pracovištích v době nemoci či dlouhodobé nepřítomnosti.

Druh práce: školnice, uklízečka

Nabídka pracovního uplatnění 2019

25. 1. 2019

Středisko volného času RADOVÁNEK, Pallova 52/19, hledá pedagogy volného času na Dohodu o pracovní činnosti nebo Dohodu o provedení práce dle smluvního ujednání pro možnost vedení zájmových kroužků.

Druh práce: Pedagog volného času, který vykonává dílčí přímou pedagogickou činnost v zájmovém vzdělávání.

Hledáme pedagogy volného času na plný úvazek

12. 1. 2019

Středisko volného času RADOVÁNEK, Pallova 52/19, hledá pedagogy volného času do pracovního poměru na plný úvazek, prozatím na dobu určitou, pozdější spolupráce možná.
Dále hledáme externí pedagogy volného času pro možnost vedení zájmových kroužků na omezený počet hodin dle smluvního ujednání.