Pracovní příležitosti

Pracovní příležitosti

Dětská skupina Miniškolka Kulička přijme novou kolegyni pro odpolední provoz

15. 8. 2023

Do dětské skupiny Miniškolka Kulička hledáme milou a usměvavou pečující osobu na DPP/DPČ, která by zajistila odpolední provoz (po-pá 13 - 16.30) a případné dopolední zástupy. Požadujeme pozitivní vztah k dětem, respektující přístup a komunikaci, spolehlivost, zodpovědnost a kvalifikaci pro práci chůvy. Pedagogické vzdělání a praxe s předškolními dětmi jsou výhodou stejně jako časová flexibilita.

Během letního provozu bychom se s Vámi rádi potkali, abyste si mohl/mohla vše vyzkoušet.

Nabídka pracovního uplatnění v oboru sport s preferencí gymnastiky moderní, sportovní, popřípadě akrobacie

25. 5. 2023

Středisko volného času RADOVÁNEK, Pallova 52/19, hledá pedagoga volného času do pracovního poměru na plný úvazek se zaměřením na sport a především moderní a sportovní gymnastiku, prozatím na dobu určitou, později na základě zapracování možné prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Tato pozice je volná ihned na pracovišti v Pallově ulici.

Výběrové řízení na pozici externího pedagoga volného času se zaměřením na sport - gymnastika moderní a sportovní

30. 11. -0001

Středisko volného času RADOVÁNEK, Pallova 52/19, hledá externího pedagoga volného času na DOPP nebo DPČ přibližně 10 až 20 hodin přímé práce v týdnu, se zaměřením na sportovní a moderní gymnastiku. Praxe je velice důležitá a podstatná. Tato pozice je volná od 1., září 2023 pro pracoviště Pallova. Své životopisy a dotazy zasílejte na níže uvedenou adresu nebo využijte telefon.

Volná pracovní místa na pozici pedagog volného času a projektový manažer od listopadu 2022

15. 11. 2022

Středisko volného času RADOVÁNEK naléhavě potřebuje obsadit tyto pracovní pozice:

  • Pedagog volného času pro pracoviště v Kaznějově
  • Pedagog volného času pro pracoviště Sady Pětatřicátníků
  • Pedagog volného času pro pracoviště Pallova. Na tomto pracovišti je nutné mít předpoklady pro práci projektového manažera.

Nabídka pracovního uplatnění v pozici pedagoga volného času, oblast zájmového vzdělávání

8. 8. 2022

Středisko volného času RADOVÁNEK, Pallova 52/19, pracoviště v Kaznějově, hledá dva pedagogy volného času do pracovního poměru na plný úvazek. Prvního se zaměřením na kreativní dovednosti, malba, kresba, keramika a keramické dovednosti, tvoření a společenské vědy prozatím na dobu určitou, později na základě zapracování možné prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Druhého pedagoga se zaměřením na tanec, sport, turistiku na dobu určitou, později na základě zapracování možné prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Tato pozice bude volná od 1. 9. 2022 na pracovišti v Kaznějově.

Přijmeme vychovatelku do dětské skupiny Miniškolka Kulička

16. 10. 2019

Středisko volného času RADOVÁNEK obsazuje pracovní pozici Vychovatel/ka v dětské skupině Miniškolka Kulička. Nabízíme spolupráci na hlavní pracovní poměr s flexibilní pracovní dobou 40h týdně. Nástup od 1.1.2020. Provoz dětské skupiny je pondělí až pátek od 7:00 - 16:30, včetně letních prázdnin.