Popelka roztleskala sál

Divadelní premiéra byla očekávanou akcí souboru Thália, ale letošní zpracování klasické pohádky Popelka oživilo jeviště společenského sálu SOUEPL na Vejprnické v Plzni až kouzelně. Dětské výkony byly překvapivé a dojímající. Sobotní odpoledne - 6.dubna 2019, tak společně strávili rodiče a příznivci souboru, krásným kulturním zážitkem.

Letošní premiéra dětského souboru se zdařila, i přes velkou nervozitu některých malých herců, kteří vstoupili úplně poprvé na prkna, která znamená svět. Celý kolektiv potvrdil, že celoroční příprava byla důsledná. Samozřejmě je co zlepšovat.“ Okomentoval představení autor scénáře Zdislav Princ.

Zpracování pohádky bylo skvělé i po stránce výtvarné – kostýmy, scéna i dekorace byly profesionální a zážitek jen umocnily. Za zmínku stojí ukázněný a vyrovnaný výkon Štěpánky Fládrové v titulní roli. Roztomilé byly i postavy holoubků a vrabčáků v podání těch nejmladších ze souboru. Potvrzením úspěšnosti byl upřímný dlouhý a silný potlesk hlediště.

 
 
  • Tiskovou zprávu napsal: Bc. Eva Vogeltanzová, vedoucí pracoviště Vejprnická 56
  • Kontakty na autora: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; 777 495 592