Galavečer Parkhotel 2020

Galavečer v barvách rubínu zářil v Parkhotelu Plzeň

V sobotu dne 15. února 2020 se konal v Plzni v kongresovém centru Parkhotelu, Galavečer v barvách rubínu u příležitosti oslav 70. let zájmového a neformálního vzdělávání v Plzeňském kraji a 40. let od založení Střediska volného času RADOVÁNEK.
Galavečer uváděla moderátorská dvojice paní Lucie Křížková a pan Jiří Pelnář. Oba se postarali o mimořádnou srdečnou náladu všech přítomných.

Krásný večer v úvodu zahájili společně ředitelka SVČ RADOVÁNEK paní Eva Tischlerová, paní náměstkyně hejtmana pro oblast školství a cestovního ruchu Ivana Bartošová, pan primátor Martin Baxa a pan Ivo Grüner, náměstek hejtmana pro oblast regionálního rozvoje, fondů EU a informatiku.

 Všichni přítomní poukázali na potřebu vzdělávání v oblasti zájmového vzdělávání a také ocenili kvalitní práci RADOVÁNKU a jeho potřebu v působení na děti a mládež.

Bohatý program připravily mimořádně nadané děti z MZ Dance team Plzeň, Jaguars Cheerleaders, Spider Dance Company a Storm Ballet studia.

Celý večer se nesl v duchu upřímného vzpomínání, dobré a laskavé náladě a také v pohodě a radosti. K tomu také přispěla výstava ke 40. letům historie RADOVÁNKU, krásná výzdoba hotelu i samotní pozvaní hosté.
Společenský večer připravili organizátoři a pedagogové střediska vskutku noblesně a patří jim za to skutečně velké poděkování.

Poděkování také patří vedení hotelu.

Tento galavečer, jsme věnovali a pořádali především pro naše pedagogy, partnery, spolupracovníky, sponzory, zástupce našeho zřizovatele, zástupce města Plzně a rodiče našich dětí a mládeže. Byl poděkováním několika generacím, tisícům našich účastníků zájmového vzdělávání, obětavým lidem, kteří se věnovali, věnují a budou věnovat našim dětem. Byl také poděkováním za podporu a zázemí, které naše pracoviště mohou využívat,“ řekla nám ředitelka SVČ RADOVÁNEK Eva Tischlerová.

Kompletní foto galerie z akce

Tato akce byla jednou z prvních v tomto roce, ale RADOVÁNEK čeká celá řada unikátních aktivit pro veřejnost napříč měsíci letošního roku.

  • Tiskovou zprávu napsal: Bc. Eva Tischlerová, ředitelka
  • Kontakty na autora: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; 737 215 121