deskové hry

Propozice a přihláška krajské kolo v deskových hrách 2021 - PŘESUNUTO

Z důvodu epidemiologické situace bylo zrušeno MČR v deskových hrách. Z tohoto důvodu byl posunut termín krajského přeboru pro Plzeňský kraj na 25. dubna 2022 od 9.00 na adrese Pallova 19 Plzeň.

V letošním roce hrajeme Turboprší, Ubongo a Rummikub.

Termín krajského přeboru v deskových a společenských hrách pro Plzeňský kraj je 6. listopad 2021 - ZRUŠENO. Soutěž se bude hrát od 10:00 hodin v prostorách Střediska volného času RADOVÁNEK v Pallově ulici 19.

Pořadatel
Na krajské úrovní pro Plzeňský kraj je to Středisko volného času RADOVÁNEK. Česká pedagogická komora funguje jako koordinátor.

Ceny
Diplomy a věcné odměny pro vítěze dodá Česká pedagogická komora, spolupracující firmy a krajští organizátoři. Diplom a věcnou cenu obdrží první tři soutěžící v každé kategorii.

Startovné
Stanovuje organizátor krajského přeboru, maximálně však 50,-Kč.

Vstupné
pro nesoutěžící stanovuje organizátor KP, maximálně však 30,-Kč.

Rozdělení kategorií
Věkové kategorie jsou shodné pro všechny hry. Určeny jsou rokem narození podle následujícího klíče:
1. kategorie: 2009 a mladší
2. kategorie: 2005 – 2008
3. kategorie: 2004 a starší

Uzávěrka přihlášek:
Přihlásit se lze u organizátora krajského přeboru. Přihlásit se lze do naplnění kapacity dané kategorie. Pro start účastníka v krajském přeboru není rozhodující místo bydliště, jeden účastník se však smí zúčastnit jen jednoho krajského přeboru. V případě, že někdo absolvuje stejnou soutěž ve dvou různých krajích, bude diskvalifikován.

Protesty v rámci KP:
Protest se podává v rámci KP řediteli KP, spolu s protestem je třeba složit poplatek 200,- Kč, ten se v případě uznání protestu vrací. Protest musí být podán písemně před zahájením další partie.

Postupový klíč
Z každého krajského přeboru postupují do celostátního finále dva nejlepší z každé kategorie. Krajský organizátor má navíc právo udělit jednu „divokou kartu“ pro postup do finále v každé hře.

Finále
Finále organizuje Česká pedagogická komora v Praze 27. 11. 2021. Podrobnosti budou zveřejněny v sekci „Celostátní finále“ nejpozději do konce října.

Krajská koordinátorka v deskových hrách pro rok 2021 – Plzeňský kraj
Eva Tischlerová
Středisko volného času RADOVÁNEK,
Pallova 52/19, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň
737 215 121
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poznámka: přihlášku zašlete na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou viz kontakt.

foto deskovky1

foto deskovky2