JETOTU! Jedinečný galavečer v rámci největší prezentační akce RADOVÁNKU

Je krásné, když se propojí cesta dítěte, rodiče a pedagoga. Pak je talent a nadání na dobré cestě. Přijďte s námi tuto cestu projít na náměstí Republiky.

#JETOTU, mimořádná přehlídka zájmového vzdělávání na jednom místě. Vítejte na prezentačním a vzdělávacím show Střediska volného času RADOVÁNEK. Organizace, která je lídrem zájmového vzdělávání v Plzeňském kraji. RADOVÁNEK zajišťuje každoročně přes 300 zájmových kroužků v oblastech techniky, přírodních a společenských věd, estetických, kreativních a výtvarných činností, hudby, divadla, sportu a tance. Pořádá několik desítek táborů, pobytových akcí a soustředění, jde ruku v ruce s formálním vzděláváním, nabízí vzdělávací programy školám, jeho součástí je Studentský parlament Plzeňského kraje, Centrum participace a rozvoje, spravuje dopravní hřiště a je partnerem a spolupracovníkem mnoha organizací nejen v Plzeňském kraji.

Vytvořili jsme pro Vás městečko, kde Vám nabízíme ochutnávku z naší činnosti, v kostce průřez až 300 zájmovými kroužky a dalšími činnostmi. Připravený je bohatý pódiový program s výjimečnými tanečními, sportovními a hudebními vystoupeními.

Celou akci zakončí galavečer s unikátními vystoupeními našich tanečních a sportovních studií, která byla připravena pouze pro tuto příležitost. Nenechte si ujít premieru od 19.30 na velkém pódiu.

karta oblastikarta podium