Premiér Bohuslav Sobotka ocenil RADOVÁNEK

Premiér Bohuslav Sobotka ocenil RADOVÁNEK

27. a 28.února 2017 se v Praze-Bohnicích, v Divadle Za plotem, konal 1. ročník celostátní soutěže FolkyTonk. Středisko volného času RADOVÁNEK zde reprezentovala hudební skupina „NA SKOK“, která do této soutěže postoupila po svém vítězství v oblastním kole Dětské Porty. Byla to její první účast

na celostátním hudebním klání. K naší velké radosti „zabodovala“ a přivezla si ocenění za 1. místo. Držíme jim palce a věříme, že další úspěchy na sebe nedají dlouho čekat.

V sobotu 28.února probíhal v Kongresovém centru v Praze koncert Děti dětem, na kterém se předávají putovní poháry Předsedy Vlády České republiky za dlouholetou činnost s dětmi v různých zájmových oblastech. SVČ RADOVÁNEK získalo toto ocenění za oblast Dětská Porta, jako jediné v republice, již pětkrát a letos jsme si, jako potvrzení svého 5 vítězství, odvezli plaketu s podpisem pana Bohuslava Sobotky a krásnou broušenou misku. Kromě toho jsme byli i letos opět nominováni, což je obrovský úspěch. Ocenění přebírala, spolu s Marcelou Holomelovou, děvčata ze skupiny „TŘI GRÁCIE“, která na koncertu Děti dětem vystupovala.

Další fotografie...