Děti se baví

Prohlášení o činnosti po dobu uzavření našich pracovišť

Středisko volného času RADOVÁNEK vydává prohlášení na základě vyhlášeného nouzového stavu napříč Českou republikou a na základě rozšíření koronaviru Covid 19.

Středisko volného času RADOVÁNEK je na základě nařízení vlády uzavřeno stejně tak jako školy a školská zařízení napříč Plzeňským krajem. Středisko volného času v této době také pomáhá šitím roušek prostřednictvím našich šikovných pedagogů a roušky daruje všem, kteří to potřebují od nemocnic po seniory. I přesto, že jsme velice omezeni tím, že nemůžeme v přímém kontaktu pracovat s našimi účastníky zájmového vzdělávání, jsme připraveni pro vás organizovat on-line zábavu a vzdělávání.

 Banner web roušky

Postupně od pátku 27. března 2020 se budete moci z tepla vašeho domova s námi potkávat v sekci „Zažeň nudu s RADOVÁNKEM“. Zde si s námi můžete zacvičit, tancovat, vyrábět si zajímavé věci z materiálů, který běžně najdete doma, dozvědět se zajímavosti o přírodě, zahrát si jednoduché společenské hry. Pro nejmenší připravíme čtení pohádek nebo vyprávění.

 Banner zazen nudu

Hned, jak to bude možné, otevřeme zpět naše pracoviště. O všem vás budeme informovat prostřednictvím emailové rozesílky, našeho webu a přes sociální sítě.

Přejeme vám stálé zdraví, zůstaňte s námi.