Táborníci 2021

Pojďme společně zahnat nudu a být aktivními i o letních prázdninách - tábory 2021

Široké spektrum tematicky i všeobecně zaměřených letních táborů nabízíme také v letošním roce napříč Plzeňským krajem. Připravujeme pobytové, městské i příměstské tábory určené pro děti školou povinné. Tábory se odehrávají především na území našeho kraje, ale rádi je pořádáme také v místech jiných krajů, kde máme svá oblíbená a dobře zajištěná místa, kde děti pobyt milují a již tradičně se na tato místa společně s nimi každoročně vracíme.

Již druhým školním rokem je tu s námi Covid-19 a my se musíme s ním naučit žít. Je na nás, jak se sžijeme s novou situací, která ovlivňuje zásadním způsobem i oblast zájmového vzdělávání, tedy i činnost a vzdělávání ve Středisku volného času RADOVÁNEK. My jsme však stále plni elánu a optimistického myšlení a také touhy tady být pro vás, děti i rodiče.

Nyní tedy připravujeme aktivity na letní prázdniny tak, abyste mohli zažít dobrodružství, poznali nové přátele, pobavili se a naučili se něčemu novému, atraktivnímu a neopakovatelnému.

Tak pojďte s námi připravovat naši nabídku. Váš názor i přání si rádi přečteme nebo vyslechneme. Můžete nám psát i telefonovat. Ozvat se také na sociálních sítích.

Využít je možné nabídky, kdy jsou tábory odborně zajištěny a navazují na přípravu v kroužcích, které mohli účastníci navštěvovat v průběhu roku. Letos nám to Covid-19 trochu zmrazil, ale i přesto jsme s vámi na sociálních sítích, i tam, kde to jde on-line.
Mimořádný zájem je každoročně o tábory taneční, modelářské, tábory gymnastické jak sportovní, moderní, tak akrobatické, sebeobrany, horolezecké, také na téma přírodních věd i robotiky a letos také připravíme cyklo tábor i koloběžky. Nejvíce táborů máme klasických a to jak příměstských, tak pobytových se sportovními, ekologickými a výtvarnými aktivitami, s celotáborovými hrami a oblíbenými výlety. Stále atraktivní formou využití volného času dětí jsou letní příměstské tábory, které bývají obsazeny již v jarních měsících. Tyto tábory zajišťujeme převážně v čase od 8:00 do maximálně 17:00 hodin.
Na všech našich rekreačních aktivitách se dodržují hygienicko-epidemická opatření, stanovená Ministerstvem zdravotnictví a pokyny ze strany MŠMT.

Tak tomu bude i pro zajištění nastávající sezóny v roce 2021.

Přestože budeme jistě i letos v létě ovlivněni Covid – 19, budeme minimalizovat kontakt s místním prostředím, návštěvu koupališť a bazénů, kulturních památek, dostanou od nás děti spoustu nezapomenutelných zážitků, které již nyní plánujeme.

Chceme jim ukázat zajímavá prostředí, naučit novým dovednostem, pomoci získat inovativní vědomosti i pozitivní vztah k přírodě, zvířatům, lidem místům i kraji samotnému.

Tábory a veškeré rekreační aktivity zveřejníme v prvním týdnu měsíce prosince. Mějte tedy klidné vánoční svátky a nový rok 2021 s vědomím, že se můžete těšit na letní prázdniny díky tomu, že jste se k nám přihlásili a zaregistrovali včas.

Vaše včasná registrace a platba vám zajistí možnost plánované dovolené a účasti vašich nejmilejších v kvalitně zajištěných táborech.

Pokud by se stalo, že se tábory neuskuteční zásahem vyšší moci nebo z našich organizačních důvodů, vrátíme vám plnou částku zpět na váš účet.

Jsme největším, volnočasových zařízením v Plzeňském kaji, které pro vás připravilo téměř sto táborů. Na táborech se tak vystřídá během dvou měsíců cca 2500 účastníků od dětí až po dospělé v roli vedoucích, zdravotníků, kuchařek, uklízeček, ale i odborníků na různé specifické a odborné činnosti
a vzdělávání, které pozveme, aby dětem a mládeži rozšířili odborné znalosti a nové metody práce.

Děkujeme vám za vaši důvěru vůči naší organizaci. Jsme tu pro vás v každé době a za každé situace.