Jarní prázdniny

Jarní prázdniny jsme si společně užili

Jarní prázdniny utekly jako voda. Bylo úžasné vás všechny potkávat na cestách za dobrodružstvím, při vašich procházkách, kde jsme vám připravili celkem sedm poznávacích her s mnoha úkoly, zajímavostmi a hrami v přírodě.

Během jarních prázdnin jste si mohli s RADOVÁNKEM užít spoustu stopovaček po celé Plzni, Kaznějově, Čižicích a Kozolupech. I když je teď setkávání velmi obtížné, vyrazit do přírody naštěstí můžeme. Zájemci a rodinné týmy si mohli vybrat trasu poblíž svého bydliště nebo absolvovat všechny hry v rámci okresu či obce. Možností bylo spoustu a my bychom vám rádi touto cestou poděkovali za velmi pozitivní zpětnou vazbu a vaše fotografie, díky kterým si naše aktivity užíváme spolu s vámi.

 Přesto, že se musíme zatím potkávat jen takhle na dálku prostřednictvím her v přírodě nebo někdy i online, neustále vymýšlíme, jak vám tyto chvíle a vycházky do přírody zpestřit, pobavit a zůstat s vámi v kontaktu. Ale hlavně zvednout vám náladu.

Jarňákama to však neskončilo, máme pro vás další super akce! Sledujte naše sociální sítě a na webových stránkách sekci Jaro s RADOVÁNKEM, kde vás budeme bavit celé jaro.

Pozadu nezůstaneme ani o Velikonocích. Těšit se můžete na tajemný velikonoční balíček...

 

… a kdybychom se spolu někde zase potkali, budeme si mávat! J