Po stopách znamení

Po stopách domovních znamení

Putování Po stopách domovních znamení chce v současné dlouhodobě nepříznivé epidemiologické situaci dostat lidi na čerstvý vzduch. Soutěž nabízí individuální aktivitu bez nutnosti kontaktů s cizími lidmi jen za účasti vlastní rodiny či pár kamarádů. A vítěze čekají zajímavé ceny – speciální komentované prohlídky zoo, vstupenky na kulturní akce, knihy a dárkové balíčky od partnerů soutěže.

Soutěž je určena pro děti a mladistvé do 18 let, jejich rodiče i další dospělé, ale také pro seniory 65+. Aktivita není spojená s žádnými finanční náklady.

Úkolem soutěžících je najít v Plzni co nejvíce objektů s domovním znamením, vyfotit se u každého z nich a snímek odeslat na prostřednictvím nahrávacího formuláře na internetových stránkách www.plzenskaznameni.cz . Každý, kdo pošle alespoň 15 snímků, bude zařazen do slosování a 5 šťastlivců z každé kategorie získá jednu z cen. V každé kategorii bude oceněn i absolutní vítěz, který pošle největší počet snímků domovních znamení se svou podobenkou.

A protože je potřeba „zvednout“ od počítačů všechny věkové kategorie vyhlašujeme soutěž ve třech kategoriích:

Mládež do 18 let
Dospělí
Senioři 65+

Přihlásit se do soutěže je možné prostřednictvím registrace na webových stránkách soutěže www.plzenskaznameni.cz od 1. dubna do 30. června 2021. Vylosování a předání cen se uskuteční v plzeňské zoo v polovině července 2021.

RADOVÁNEK je partnerem této akce.

Putování po domovních znameních 1