Tábory 2024

Radovánek představuje rozmanitý letní program s 96 tábory a 2500 místy pro děti a mládež

SVČ RADOVÁNEK, odborník na nezapomenutelné letní zážitky pro děti a mládež, je hrdý na svůj bohatý nabídkový letní program o prázdninách 2024.

Pro letošní sezónu jsme připravili 96 různorodých táborů, zahrnující pobytové, městské a příměstské varianty, s celkovou kapacitou 2500 míst. Tato široká škála táborů zahrnuje aktivity z oblasti tance, sportu, techniky, hudby, přírodovědy, jazyků a také nabízí řadu všeobecně zaměřených programů. Klademe důraz na pestrost programu, kvalitu prostorového a sociálního zázemí, kvalitu stravování a pozitivní prostředí.

S více než čtyřicetiletou zkušeností v oboru táborové činnosti se RADOVÁNEK může pochlubit dlouholetou tradicí v organizování nezapomenutelných letních zážitků. Bezpečnost a pohoda každého účastníka jsou naší prioritou. Díky skvělému týmu ověřených a proškolených vedoucích jsme schopni poskytovat nejen zábavné a vzdělávací aktivity, ale také zajímavé sociální interakce.

S aktuální obsazeností téměř poloviny všech táborů ke konci ledna je jasné, že zájem rodičů o RADOVÁNKOVY letní tábory je obrovský. Chceme poděkovat všem za důvěru a zároveň povzbudit ty, kteří ještě váhají, aby si zajistili místo pro své děti v tomto jedinečném letním dobrodružstvÍ.

Kompletní nabídka letních táborů 2024 zde...