Anička Palková - Tvoje tvář má známý hlas

Anička Palková - Tvoje tvář má známý hlas

V neděli 13.11.2016 čekala diváky televize Nova 11. epizoda semifinále fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas a zároveň hned jedno vystoupení, které tak úplně nečekali. Jako speciální host vystoupil soutěžící z první řady pořadu Anna Fialová. Mezi nejúspěšnější vystoupení jednadvacetileté zpěvačky a herečky patří proměna v australskou zpěvačku a textařku Siu.


V první řadě soutěže nadchla Anička diváky s písní Chandelier, tentokrát zazpívala další obrovský hit Alive.
Na pódiu ji doprovodila stejně jako u vystoupení z první řady třináctiletá ***tanečnice Storm Ballet Anička Palková, která svým talentem divákům opět vyrazila dech.
Vystoupení podtrhla scéna připravená podle originálního videoklipu této písničky.

**Anička Palková je sólistkou Talentového centra tance Storm Ballet a má již na svém kontě nemálo úspěchů. Se svým týmem se stala Absolutním vítězem Taneční skupiny roku 2013, v sólové dráze již získala titul mistryně světa na World Dance Championship 2013 a titul mistryně České republiky 2014 v kategorii Contemporary ballet Juveniles.
Aničku připravuje a odborně dohlíží choreograf a sólista baletu Divadla J.K.Tyla v Plzni Petr Čejka. Spolu se svými dalšími tanečnicemi budou na konci listopadu repezentovat Českou republiku na World Dance Championship 2016 v disciplíně Contemporary Ballet.

Anicka tvar1Anicka tvar2Anicka tvar3

Více fotografií...