Úspěchy na Grandfinále - Mistrovství České republiky ve street a diskoshow

O víkendu 25. - 26.5. 2019 se konalo v Průmyslovém paláci v Praze Grandfinále - Mistrovství České republiky ve street a diskoshow. Spider dance company se na tuto soutěž nominoval z Mistrovství Čech nejen se skupinovými tanečními formace minidětí, dětí, juniorů i dospělých, ale vyslal své tanečníky i do soutěže sol, duet a malých skupin street a diskoshow. Šlo o 18 nových tématických projektů, na kterých trenéři pracovaly již od měsíce dubna v rámci individuálních tréninků. V některých kategoriích soutěžili děti i proti sobě navzájem .

 

Postup na Mistrovství světa Dance shock a medailová umístění vybojovali tito skvělí tanečníci: Tereza Pelikánová se solovým vystoupením Hey Terry, pimp my ride!, Jan Šála s choreografií Beach boy, Viky Chmelíková - Nerd story, dále duo Tereza Pelikánová - Jan Šála - Adventure trip!
V kategorii malých skupin získaly 2. místo děti s úsměvnou choreografií Sláma gang a skupina juniorských tanečnic s projektem Mean girls vedených teamem Jany Kohoutové, Anety Keplové a Sabiny Kucharikové.

Z formací štěstí přálo dětským tanečníkům, kteří si odvezly společně s těmi nejstaršími - seniory krásné 3. místo a titul 2. vícemistra ČR.