Úspěšná sezóna Pilsen Jaguars Cheerleaders!

Úspěšná sezóna Pilsen Jaguars Cheerleaders!

Pilsen Jaguars Cheerleaders mají za sebou další úspěšný rok. V listopadu 2016 proběhla v Plzni oblíbená tématická soutěž Spirit Cheer Cup. Zde za vystoupení Khumba získaly děti bronz v kategorii Team cheer story peewee level 1. Byla to taková malá předzvěst, že by se letošní sezóna mohla vydařit.

 

A opravdu, další úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Na jaře se děti v kategorii peewee zúčastnily soutěže Roller Coaster Cup v Praze, kde dosáhly na stříbrné medaile v kategorii Group stunt level 1. V polovině dubna se uskutečnila Národní soutěž malých divizi, i přes počáteční problémy, kdy jsme museli na poslední chvíli provést změnu v týmu, jsme se nevzdali a celý tým dřel, aby získal dobré umístění. A tak se i stalo, junioři si odvezli titul Mistrů ČR v kategorii Group stun allgirl level 3. V tomto měsíci také proběhlo MS v Orlandu na Floridě a i zde jsme měli své zastoupení a hned dvojnásobné. V Českém národním týmu CN/CT junior působí Radka Staňková, v kategorii senior Milan Lavička. CN/CT senior předvedl na MS úžasné vystoupení, které mu zajistilo účast ve finále a konečné fantastické šesté místo, což je nejlepší výsledek v historii.

Vrcholem celé sezóny bylo květnové Mistrovství České republiky v Praze. Do hlavního města jsme vyrazili v hojném počtu, ať už v roli soutěžících či fanoušků. Velkým překvapením pro nás bylo vystoupení našich nejmenších minie, dětí ve věku od 3 do 6 let. Se svojí sestavou zazářily a skončily na fantastickém druhém místě. V kategorii Team cheer peewee level 1 se malí jaguáři umístili na desátém místě, i když to pro ně bylo zklamání, jejich sestava vypadala skvěle, ale před konkurencí jsme museli letos smeknout. Poslední tečku za velmi vydařenou sezónou udělal tým juniorů, který v kategorii Team cheer allgirl + coed junior level 3 obsadil krásné třetí místo.
Velké díky patří našim rodičům, kteří nás v tomto roce neuvěřitelným způsobem podpořili a vytvořili na každé soutěži úžasnou atmosféru.

jaguars2

 

 
 
#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }