Storm balletStorm Ballet se rozhodl opustit základnu v DDM Talent, změnit zřizovatele a najít vhodné prostory pro pravidelnou činnost.

V této věci je nám velmi aktivně nakloněn primátor města Plzeň pan Martin Zrzavecký, který nám pomohl najít dosavadní řešení naší situace, a také nám maximálně vyšel vstříc pan ředitel Techmánie Vlastimil Volák. Celou situaci pozitivně ovlivnila i paní Eva Tischlerová ředitelka Střediska volného času RADOVÁNEK, pod jehož hlavičkou budeme v současné době pracovat.
Storm Ballet se tedy od pondělí 5.10.2015 přes­těhuje do nových prostor a změní svého zřizovatele:

Nové prostory Storm Ballet: - Techmania Science Center, o.p.s.

  • U Planetária 2969/1,
  • 30100, Plzeň, Jižní Předměstí
  • Areál Škoda – vchod bránou č. 5 z Borské ulice
  • Spojení MHD trolejbus 15, 16
 

Nový zřizovatel: - SVČ RADOVÁNEK

  • Pallova 52/19, Východní předměstí
  • 301 00 Plzeň
  • Tel: 377 322 231
  • IČO: 69977836
 

Organizace přechodu:
V pondělí 5.10. a úterý 6.10. 2015 v 16hod. zveme všechny rodiče spolu s dětmi na schůzku již v Techmanii (adresa výše), kde se společně seznámíme s prostory, kde se děti budou scházet a trénovat.
Účast Vás rodičů s dětmi je velmi důležitá, protože zde obdržíte důležité informace spojené s chodem Techmanie, vysvětlení organizace, příchodu a odchodu dětí a další provozní věci.

Schůzka v pondělí je určena pro všechny třídy, které v pondělí mají zkoušky, čili Class 1A,1B,2 a 5!!!!!

Schůzka v úterý pro zbylé třídy Class 3,4,6,7,8!!!! V tyto dny nebude probíhat tréninková činnost!!!

Trénují pouze v úterý Class 6,7 – příprava na mistrovství světa

Od středy by pravidelná činnost pokračovala dále dle rozvrhu talentového centra Storm Ballet již v novém atraktivním prostředí.
Kromě nových prostor je pro Vás jistě zásadní informace, že jsme nebyli nuceni měnit rozvrh tréninků jednotlivých tříd.

Důležitá informace pro Vás:
Platby, které jsou splatné do 7.10.2015 (prosím o dodržení splatnosti) budou převedeny již na nového zřizovatele SVČ RADOVÁNEK a dále budeme pracovat pod jeho záštitou.
Spolu s informačním mailem jste obdrželi přihlášku, kterou Vás prosím, vyplňte a doneste na schůzku. Přihlášky, které jste vyplnili na DDM Talent jsou platné pouze do 4.10.2015.
Věřím, že tuto i pro nás všechny náhlou změnu, zvládneme společně hladce, bez stresu a nervozity a Storm Ballet zase prokáže, jak silným tělesem je. Omlouvám se za vzniklé komplikace a věřím, že nám budete dále nakloněni a nakonec změnu přivítáte i v dobrém.

Přeji Vám krásné dny a těším se na další spolupráci.
S úctou
Petr Čejka
Art director Storm Ballet