Vyhlášení III. ročníku umělecké ceny Perla Plzeňského kraje

7. 4. 2020

Hejtman Plzeňského kraje pan Ing. Josef Bernard, vyhlašuje III. ročník umělecké ceny Perla Plzeňského kraje. Galavečer se uskuteční dne 26. září 2020 v 18:00 v divadle J. K. Tyla na Nové scéně v Plzni.

Vzhledem ke stíženým podmínkám, které nastaly, jsme se rozhodli letošní galavečer pojmout jako "přehlídku" toho nejlepšího, co Plzeňský kraj nabízí.

Perla Plzeňského kraje 2020 jako přehlídka toho nejlepšího

9. 4. 2020

V současné nelehké době je důležité, aby se náš život úplně nezastavil. Každá radost, která nám připomene, že se zase vrátíme k našim životům, má velmi pozitivní vliv na naše myšlení. A právě proto jsme se rozhodli opět organizovat Perlu Plzeňského kraje, akci, která je vždy plná dětské radosti, krásné rodičovské pýchy a talentu, kterého má Plzeňský kraj na rozdávání.

V letošním roce bude Perla trochu jiná, než obvykle. Rádi bychom pojali tento významný galavečer jako přehlídku toho nejlepšího, co Plzeňský kraj nabízí v oblasti umění. Vybraní kandidáti už nebudou mezi sebou soutěžit o zmíněné Perly, protože perlami jsou pro náš kraj úplně všichni, kteří se na pódiu ten večer objeví.