4x titul Mistra Čech pro Spider Dance Company

Tanečníci Spider dance company ani o Velikonocích nezahálely a mají za sebou velmi úspěšný a vydařený víkend, ze kterého si dovezly do Plzně 4 tituly Mistra Čech, titul 1 a 2. vícemistra a v neposlední řadě zasloužené finále našich nejstarších rodičovských tanečníků. A jak že to Mistrovství Čech Best dance group Taneční skupina roku v Praze dopadlo?

V sobotu se podařilo nejmenším tanečníkům ze skupin mini disko a street s formacemi "Dneska se citim fakt olympijsky" a "Kovbojove na divoko" získat dvě zlaté medaile a Titul Mistra Čech v profi i základní lize great freestyle.

V neděli se slavilo opět, neboť úspěšná formace dětí 1/2 REBELS si obhájila s výborným hodnocením poroty opět prvenství a titul Mistra v kategorii základní liga disco dance, tímto úspěchem se katapultovali do vyšší výkonostní třídy PROFI.

Další úspěšnou formací byla juniorská great freestyle show "Tak co? Berou", která zaútočila na titul Mistra Čech a vyhrála, velké uznání patří i dospělácké formaci 16 G’s , která získala krásné 2.misto a juniorské formaci Pow wow za 3.misto. O postup do finále bojovali i naši nejstarší tanečníci z řad rodičů a získali v obrovské konkurenci krásné 6.misto.

Spider dance company tímto získal 7 nominací na Mistrovství ČR Best dance group, které se bude konat 7. - 9.6.2019 za účasti České televize .