První letošní medaile z Poháru Ametystu v Nýrsku pro Plzeňské mažoretky

Dne 18.3. se Plzeňské mažoretky tradičně zúčastnily první letošní nepostupové soutěže Pohár Ametystu v Nýrsku. Vystupovaly zde jak se sólovými sestavami, tak skupinovými a to v kategoriích minimažoretky, junior a senior. Všechny výkony byly skvělé a mažoretky
získaly skvělá ocenění, odvezly si medaile a diplomy.

Jsme tým Plzeňských mažoretek, který vznikl v roce 2018 pod vedením dvou dlouholetých mažoretek a zkušených trenérek. Od září 2022 přecházíme pod SVČ RADOVÁNEK.

V současné době jsme podle věku rozděleny do tří skupin a naší součástí jsou děvčata ve věku 6-20 let. Jsme soutěžní kroužek, pravidelně trénujeme 2x týdně, jednou za měsíc pořádáme sobotní tréninky nebo víkendová soustředění a v létě soustředění týdenní. Na tréninky a soustředění zveme také odborné mažoretkové a taneční lektory, kteří nám pomáhají s dosažením ještě lepších výsledků. Svým děvčatům se snažíme vytvářet příjemné a motivující prostředí, zaměřujeme se na jejich komplexní rozvoj jak fyzický (držení těla, taneční průprava, tvorba choreografií), tak psychický a sociální (budování týmu, teambuildingové aktivity).