RADOVÁNEK zvítězil v soutěži Cena hejtmana Plzeňského kraje 2017 o Nejlepší webovou stránku příspěvkové organizace

RADOVÁNEK zvítězil v soutěži Cena hejtmana Plzeňského kraje 2017 o Nejlepší webovou stránku příspěvkové organizace

Na Krajském úřadě Plzeňského kraje byly 20. března 2013 vyhlášeny výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb 2017, Junior erb 2017 a Cena hejtmana Plzeňského kraje 2017 o Nejlepší webovou stránku příspěvkové organizace.

 

Ceny vítězům 14. ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb 2017 o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí byly předány na slavnostním ceremoniálu na Krajském úřadě Plzeňského kraje za účasti hejtmana Josefa Bernarda a jeho náměstka Ivo Grünera. „Těší mi, že o tyto soutěže je každoročně zájem ze strany účastníků. Vítáme a snažíme se podporovat každou soutěž, která dokáže přispět k zlepšování života v kraji," uvedl při zahájení hejtman. Zároveň byli dnes vyhlášeni vítězové 5. ročníku soutěže určené mladým lidem do 18 let Junior erb 2017 a již potřetí Cena hejtmana Plzeňského kraje 2017 o Nejlepší webovou stránku příspěvkové organizace.

Do Zlatého erbu 2017 se přihlásilo 12 měst, 13 obcí a 13 elektronických služeb. Vítězové Junior erbu 2017 byli vybíráni ze 7 přihlášených projektů, vítězové Ceny hejtmana Plzeňského kraje 2017 o Nejlepší webovou stránku příspěvkové organizace z 11 projektů.

 cena hejtmana web2017

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky Ceny hejtmana Plzeňského kraje 2017 – Nejlepší webová stránka příspěvkové organizace

1. místo – Středisko volného času Radovánek

(http://www.radovanek.cz/)

2. místo – Domov pro osoby se zdravotním postižením Horní Bříza, příspěvková organizace

(http://www.domovhornibriza.cz/)

3. místo – Sportovní zařízení města Tachova, příspěvková organizace

(http://www.sportoviste-tachov.cz/)

 

 

Výsledky krajského kola soutěže Junior Erb 2017

1. místo – Martin Žatkovič a Tomáš Sandriny, Gymnázium Luďka Pika

(https://www.oddilsip.cz/)

2. místo – Jakub Štěpánek, Gymnázium Mikulášské náměstí

(http://parlament.radovanek.cz/)

3. místo – Petra Pelíšková a Martin Franta, VOŠ a SPŠE

(http://denvplzni.cz/)

 

Junior erb je soutěž pro mladé lidi do 18 let, kteří se aktivně zajímají o internet a tvorbu webových stránek spojených s určitou obcí, městem, městskou částí, regionem apod, například webové stránky obce, města, stránky školy, sportovního oddílu, sdružení, webové stránky týkající se nějakým způsobem určitého regionu či nějaké místní pamětihodnosti. Do soutěže se mohou zapojit jak jednotlivci do 19 let, tak týmy, kde 2/3 týmu a přihlašovatel musí být mladší 19 let. Přihlásit se mohou i školní třídy, které vytvářejí podobné projekty v rámci výuky.

Celý článek zde...