Turnaj (do)PINK v Kaznějově

Ve dnech 8. 6. a 9. 6. 2019 se uskutečnily turnaje ve stolním tenise ve SVČ Radovánek Kaznějov. Sobota patřila mládeži do 15 let a zúčastnilo se 19 dětí nejen z Kaznějova, ale i Trnové, Horní Bělé, Rybnice, Kralovic a Hradecka. Celkovým vítězem se stal Filip Šípek z oddílu Horní Bělá, který ve finále zdolal našeho zástupce Viléma Riegera ml. V kategorii žákyň zvítězila zástupkyně oddílu Trnová Kateřina Fránová. Ve čtyřhrách, které zakončily celý turnaj mládeže, vyhráli opět zástupci Horní Bělé F. Šípek a M. Kučera.

V neděli navázal turnaj pro dospělé a mládež od 16 let, do kterého se přihlásilo celkem 20 účastníků od „hobby“ hráčů, až po zástupce krajské soutěže. Největší umění předvedl Jakub Habl z Kralovic, který vyhrál ve strhujícím finále turnaje. Čtyřhra pak patřila domácí dvojici R. Holota a R. Mora.

Všem účastníkům gratulujeme k předvedeným výkonům a doufáme, že se nám povedlo splnit hlavní cíle akcí, což byla dvě hezká odpoledne se stolním tenisem a zakončení naší soutěžní sezóny 2018/19. Poděkování patří hráčům, organizátorům a všem, kteří přispěli drobnými cenami – SVČ Radovánek, LB Minerals a.s., Západočeská univerzita a především Pekařství Malinová, které zajistilo hlavní ceny a sladkou tečku pro každého účastníka.