Doučování Matematiky

NOVINKA - Online doučování matematiky

Vážení rodiče, milé děti, trápíte se doma s matematikou a zkrátka nevíte, jak na ni? Ať už Vám dělá problém konkrétní domácí úkol nebo celá látka, kterou si Vaše dítko není úplně jisté, nabízíme 20- ti minutové on - line konzultace, během kterých si společně projdeme látku klidně už od samých základů a rozlouskneme i ty nejtěžší matematické oříšky.

 Naše lektorka Kateřina Nedvědová je studentka ZČU oboru Učitelství pro 1. stupeň ZŠ a již pátým rokem se věnuje doučování matematiky 1. i 2. stupně ZŠ a SŠ. Studovala na šestiletém gymnáziu a úspěšně z ni složila státní maturitu. Ve volném čase jezdí na letní dětské tábory a školy v přírodě jako oddílová a programová vedoucí. Momentálně pracuje v SVČ RADOVÁNEK na pracovišti Pallova 19, Plzeň.

Jak by to celé fungovalo a co by Vás to stálo?
Nestálo by Vás to kromě Vašeho času nic, jedná se o novou bezplatnou službu SVČ RADOVÁNEK.

Stačí na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. poslat vyfocený/naskenovaný typ příkladů, příp. popis látky a ve sdílené tabulce se zapsat k některému z volných časů (nebo je také možnost se na podrobnostech domluvit se mailem či telefonicky na čísle 604 872 099). Následně bude Vaše konzultaci potvrzena zasláním odkazu k připojení do Microsoft Teams (nepotřebujete žádnou registraci, stačí jen kliknout na odkaz). Pak už jen stačí v daný čas zasednout k počítači a začít doučko s matematikou.

Doucko matika