Návody a nejčastější dotazy

Návody a nejčastější dotazy

Jak použít přebytek peněz v klientském účtu pro úhradu nové přihlášky

17. 7. 2020

Z důvodu uzavření všech pracovišť SVČ RADOVÁNEK v souvislosti s pandemií koronaviru v měsících březen-květen, měli rodiče a zákonní zástupci možnost zažádat do 30.6.2020 o vratku poměrné části za tyto měsíce. Každý měl možnost zvolit vrácení částky zpět bankovní účet, anebo ponechat příslušnou částku v klientském účtu pro úhradu budoucí přihlášky.

SVČ RADOVÁNEK zpracuje všechny žádosti do 30.9.2020.

V tomto článku odpovídáme na nejčastější dotazy v souvislosti s použitím přebytku.

Vše co potřebujete vědět k zájmovým útvarům

14. 7. 2020

V tomto článku naleznete základní informace a podmínky platné pro všechny námi pořádané zájmové útvary v pravidelné činnosti = kroužky. V případě nejasností se neváhejte informovat u kontaktní osoby uvedené na našich internetových stránkách v popisu kroužku.

ZOBRAZIT NABÍDKU KROUŽKŮ 2020/2021


Vše co potřebujete vědět k letním táborům 2021

5. 2. 2021

V tomto článku naleznete základní informace a podmínky platné pro všechny námi pořádané tábory a pobytové akce. V případě nejasností se neváhejte informovat u kontaktní osoby uvedené v popisu tábora či akce na našich internetových stránkách.

ZOBRAZIT NABÍDKU TÁBORŮ 2021


Jak se přihlásit do zájmového kroužku

14. 7. 2020

V tomto článku naleznete informace o možnostech přihlášení do zájmových kroužků a kurzů. Orientace v nabídce kroužků, přihláška, platební a storno podmínky. V případě najesností se neváhejte informovat i kontaktné osoby uvedené u popisu kroužku na našich internetových stránkách.