Perla Plzeňského kraje - 3. ročník

Perla Plzeňského kraje

Vyhlášení III. ročníku umělecké ceny Perla Plzeňského kraje

Hejtman Plzeňského kraje pan Ing. Josef Bernard, vyhlašuje III. ročník umělecké ceny Perla Plzeňského kraje. Galavečer se uskuteční dne 26. září 2020 v 18:00 v divadle J. K. Tyla na Nové scéně v Plzni.

Vzhledem ke stíženým podmínkám, které nastaly, jsme se rozhodli letošní galavečer pojmout jako "přehlídku" toho nejlepšího, co Plzeňský kraj nabízí.

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli, vážení vedoucí tanečních týmů a jiných subjektů.

Máte-li ve své škole či kolektivu nadaného mladého hudebníka, zpěváka, tanečníka, výtvarníka a jiné mimořádně nadané v dalších oblastech, neváhejte a nominujte ho na tuto cenu. Za každou ZUŠ, každý taneční kolektiv či jiný útvar nominujte pouze jednoho zástupce či jeden tým dle Vašeho uvážení.

Nominovaným do umělecké ceny hejtmana Perla Plzeňského kraje, může být jakékoliv nadané dítě a mládež ve věku 8 – 20 let nebo tým dětí a mládeže, jejichž věkový průměr nepřesáhne 18 let. Podmínkou je trvalé bydliště na území Plzeňského kraje.

Nominovat své členy můžete do 30. července 2020 pomocí on-line formuláře na webových stránkách www.radovanek.cz. Vždy přiložte video s ukázkou a krátkým představením nominovaného. V letošním roce může nominovat mladé umělce pouze ředitel či vedoucí škol a školských zařízení nebo zástupce nestátních neziskových organizací, kolektivů a jiných těles, nikoliv rodič, jako v předchozích letech.

Pokud se přihlásí velké množství zájemců, o výběru nominovaných, kteří se přehlídky zúčastní, rozhodne vybraná porota. Vybraní vystoupí na pódiu Nové scény divadla J. K. Tyla v Plzni.

Perel má Plzeňský kraj mnoho a my bychom alespoň některým rádi nabídli možnost vystoupit na letošní přehlídce a předvést své umění i v této nelehké době.

Cena v této výjimečné letošní přehlídce bude pro všechny překvapením. Vystupující jí obdrží z rukou váženého pana hejtmana.

Umělecká cena hejtmana, Perla Plzeňského kraje se uskuteční dne 26. září 2020 v 18:00 hodin v divadle J. K. Tyla na Nové scéně v Plzni.

Dotazy zodpoví:

Bc. Simona Andersová
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Středisko volného času RADOVÁNEK
Pallova 52/19, Východní Předměstí, Plzeň 301 00

Výtěžek z galavečera bude věnován na projekt Díky dětem, který je založen na pomoc dětí dětem.
Více o projektu na www.dikydetem.cz.

 

Věříme, že z řad Vašich úspěšných dětí a mládeže vyberete vhodné kandidáty, kterým dáme příležitost se prezentovat v této přehlídce.

Bc. Eva Tischlerová
ředitelka SVČ RADOVÁNEK