Perla Plzeňského kraje - 4. ročník

Perla Plzeňského kraje

Perla Plzeňského kraje 2020 jako přehlídka toho nejlepšího - zrušeno pro Covid-19

V současné nelehké době je důležité, aby se náš život úplně nezastavil. Každá radost, která nám připomene, že se zase vrátíme k našim životům, má velmi pozitivní vliv na naše myšlení. A právě proto jsme se rozhodli opět organizovat Perlu Plzeňského kraje, akci, která je vždy plná dětské radosti, krásné rodičovské pýchy a talentu, kterého má Plzeňský kraj na rozdávání.

V letošním roce bude Perla trochu jiná, než obvykle. Rádi bychom pojali tento významný galavečer jako přehlídku toho nejlepšího, co Plzeňský kraj nabízí v oblasti umění. Vybraní kandidáti už nebudou mezi sebou soutěžit o zmíněné Perly, protože perlami jsou pro náš kraj úplně všichni, kteří se na pódiu ten večer objeví.

 Dalším důvodem proč jsme se rozhodli uskutečnit tuto akci je dobročinnost. Jak jistě všichni dobře ví, výtěžek z akce opět půjde na projekt Díky dětem, který je založen na pomoci zdravých dětí těm handicapovaným.

Umělecká cena hejtmana a Galavečer Perla Plzeňského kraje, je odměnou pro nás všechny, kteří se uměním, výchovou a vzděláváním zabýváme. Je to sladká tečka za prací nás, pedagogů, lektorů a dětí a mládeže a našich „soutěžních sezón“. Tyto sezóny bohužel letos neproběhly tak, jak jsme zvyklí. Právě proto je tu Perla, aby žádný rodič, učitel, lektor nebo divák nepřišel o možnost vidět ty nejlepší, kteří dělají to, co milují na divadelních prknech po boku dalších, talentovaným dětí a mládeže v úžasné atmosféře „Galavečera“.

Těším se do divadla, že se opět ve zdraví setkáme a potěšíme srdce i duši.