Další pohár předsedy vlády pro nás

Další pohár předsedy vlády pro nás

V sobotu 31.ledna 2009 se v pražském Kongresovém centru konal benefiční koncert „Děti dětem“. Součástí večera bylo, jako každý rok, i předávání putovních pohárů, věnovaných premiérem, jako ocenění pořadatelům oblastních kol Dětské Porty za jejich činnost s dětmi a mládeží.

Sdružení pro volný čas DEMARO a Středisko volného času dětí a mládeže v Plzni v Ledecké ulici na Lochotíně získali tento putovní pohár již v roce 2005 a 2006. V žádném případě jsme nepočítali s tím, že by se nám ho podařilo získat potřetí.

To se totiž v osmnáctileté historii Dětské Porty ještě nikomu nepovedlo. A neuvěřitelné se stalo skutkem. Získali jsme krásný POHÁR a také nádherného plyšového tygra.

Na tomto obrovském úspěchu mají zásluhu nejen pracovníci sdružení Demaro a střediska volného času, ale hlavně všichni mladí muzikanti, díky kterým si Dětská Porta v Plzni udržuje velmi vysokou úroveň a oblastní kolo je hodnoceno jako nejlepší v republice.

Na republikovém finále této soutěže, které probíhalo v pátek a v sobotu v Praze, v divadle Za Plotem, jsme měli své favority, kteří se v žádném případě v silné konkurenci neztratili. Ondřej Kouba získal l.místo ve své kategorii a vyhrál také autorskou soutěž, další 1.místa patřila Duu JanPet a skupině Myšmaš. Děkujeme všem za skvělou reprezentaci.