Storm ateliéry

Taneční ateliéry Storm Ballet - MOVE - BODY - MUSIC

Storm Ballet nově otevírá pro širokou veřejnost možnost pravidelných tanečních lekcí s mottem: „Promlouvej skrze své vlastní tělo, objev v sobě skrytého tanečníka“ a pod souhrnným názvem Taneční ateliéry Storm Ballet.

Pohyb je dalším komunikačním nástrojem, gesta a postoje také určují jedinečnost každého z nás. Pohyb a tanec v nás probouzí představivost, jitří smysly a emoce. Stejně tak pomáhá s uvolněním fyzického i psychického napětí v těle a posiluje nás sebe samé. Ve spojení s hudbou otevřeme bránu vlastní fantazii a prožitkům.

Taneční ateliéry Storm Ballet jsou určené všem, kteří by chtěli posílit, protáhnout, uvolnit a roztančit celé tělo. Lekce budou vycházet z poznání vlastního těla, jeho možností a rozvíjení pohybových schopností jako koordinace, obratnosti, plasticity a síly. Cílem těchto lekcí je získání vlastní taneční identity a radosti z tance. V neposlední řadě pak seznámení s profesionálními tanečníky, jejich cesty od prvních krůčků po divadelní prkna a nahlédnutí do různých tanečních metod a technik.

Rádi přivítáme rodiče našich dětí, ale i bývalé tanečníky Storm Ballet a širokou veřejnost.

Ateliérem Vás bude provázet Kateřina Plachá, tanečnice, pedagog Storm Ballet, bývalá členka baletního souboru v Opeře v Drážďanech, Dánského královského baletu, Laterny Magiky a Divadla J.K.Tyla Plzeň.

 

Storm ateliery