Představili jsme naší oblast tance na akci #JETOTU

Oblast tance se na akci JETOTU prezentovala především bohatým pódiovým tanečním programem. Během celého dne se na hlavním podiu představila se svými vystoupeními všechna velká taneční studia z RADOVÁNKU. Mezi tanečními vystoupeními jste mohli vidět: SPIDER DANCE COMPANY, STORM BALLET a TANEČNÍ AKADEMIE PLZEŇ.

Celá akce vyvrcholila slavnostním Galavečerem, jehož scénář byl dlouho a pečlivě připravován a díky skvělé spolupráci zvukařů, osvětlovačů a organizátorů to byla krásná a nezapomenutelná podívaná nejen pro diváky, ale i pro samotné tanečníky. V téměř hodinovém projektu, propojujícím všechny taneční styly v RADOVÁNKU, se vystřídalo v režii Petra Čejky celkem 144 tanečníků. 

Oblast tanec nabídla pro návštěvníky možnost vyzkoušet si v zóně Dance and move různé interaktivní pohybové činnosti, například taneční Tik tok, natočený členy tanečního studia Spider DC. Též zde byl k náhledu koutek úspěchů našich tanečních studií a výstava tanečních kostýmů všech stylů. Po celý den lákali tanečníci a trenéři v netradičních kostýmech návštěvníky na animační taneční programy. Oblast TANCE je jedna z předních a velmi úspěšných oblastí Střediska volného času a všechny jejich zástupce bylo možné shlédnout na pódiu během celého dne i galavečera.

Na konci října se můžete těšit na video záznam celého Galavečera 2022.

Od listopadu bude zveřejněna kompletní fotogalerie přehledně tříděná do jednotlivých oblastí. 

Více o naší oblasti tance se dozvíte v sekci Naše vzdělávací oblasti.