Dětská skupina Miniškolka Kulička při SVČ RADOVÁNEK

Tábory kulička

Letní tábory KULIČKA 2020

Miniškolka Kulička nabízí pro širokou veřejnost o letních prázdninách péči o děti 3-6 let formou tématicky zaměřených týdnů celkem v devíti turnusech. O program s dětmi se starají naše zkušené učitelky Miniškolky Kulička, kde tábory probíhají. K dispozici máme naše herny se šatnou, velkou tělocvičnu, vlastní oplocenou zahradu s herními prvky.
Přihlášení probíhá online pomocí klientského účtu SVČ RADOVÁNEK a je platné na celý týden. Díky režimu dětské skupiny je cena tábora nižší oproti ostatním našim příměstským táborům. 

Více informací a ONLINE PŘIHLÁŠENÍ do vybraného turnusu 

Pro návod k postupu přihlášení klikněte zde...

Indiánské léto (3-6 let)

Tvořivý tábor pro předškolní děti na indiánské téma. Děti si vyrobí indiánské čelenky, oděv i další ozdoby, kouzelný lapač snů, dešťovou hůl i totem. Plně využijeme venkovní prostory, které nabízí pracoviště Komenského. V krásné rozsáhlé zahradě budeme vnímat a poznávat přírodu (se kterou je každé indiánské srdce v úzkém spojení), sbírat materiál na tvořivé činnosti i tvořit. Děti také čeká práce s keramickou hlínou, malování na kamínky, rozvoj smyslového vnímání a fantazie, zpěv a pohybové i dramatické hry inspirované kulturou domorodých Američanů.

Strava: 2 x denně svačina (á 15 kč), teplý oběd (60kč), případně vlastní
Pitný režim zajištěn

S sebou: na výrobu oděvu staré tričko, náhradní oblečení, hrneček, pyžamo, prostěradlo a povlečení na dětskou matraci, kelímek a zubní kartáček, ručník

Turnusy:
10.-14.8. – (Matlová)
17.-21.8. – (Kučerová, Těšitelová)
24.-28.8. – (Kučerová, Těšitelová)

 

Afrika hraje hudbou i barvami (3-6 let)

Tábor inspirovaný africkými kulturami a faunou a flórou vyskytující se na tomto kontinentě. Děti si vyrobí rytmické hudební nástroje, budeme společně bubnovat, zpívat i radostně tančit. Svá těla ozdobíme obličejovými barvami, zkusíme batikovat přírodninami, vyrobíme si korálkové šperky a budeme tvořit z keramické hlíny a přírodních materiálů. Vyrazíme společně na Safari poznávat africká zvířata. Užijeme si dramatické a pohybové hry a rozvineme všechny smysly.

Strava: 2 x denně svačina (á 15 kč), teplý oběd (60kč), případně vlastní
Pitný režim zajištěn

S sebou: náhradní oblečení, hrneček, pyžamo, prostěradlo a povlečení na dětskou matraci, kelímek a zubní kartáček, ručník

Turnusy:
29.6. - 3.7. – (Matlová)
7.7. - 10.7. – nižší cena – (Matlová)
13.7. - 17.7. – (Matlová)

 

Na moři, v moři, u moře (3-6 let)

Tábor pro malé námořníky a námořnice. Budeme zkoumat, co všechno skrývají hlubiny moří a inspirovat se tím při výtvarné tvorbě. K tvorbě budeme mimo jiné využívat materiály, které moře poskytuje – mušličky, písek, vodu apod. Také budeme stavět lodě, velké i malé. Ty malé pak vypustíme na „moře“, které si vytvoříme na zahradě. Budeme rozvíjet motoriku při hře na rybaření i dalších pohybových hrách. Naučíme se námořnické písničky, ale také vnímat rytmus vln a dáme prostor své fantazii při poslechu šepotu lastur i velrybího zpěvu.

Strava: 2 x denně svačina (á 15 kč), teplý oběd (60kč), případně vlastní
Pitný režim zajištěn

S sebou: náhradní oblečení, hrneček, pyžamo, prostěradlo a povlečení na dětskou matraci, kelímek a zubní kartáček, ručník

Turnusy
20.7. – 24.7. – (Matlová)
27.7. - 31.7. – (Kučerová, Tomášková)
3.8. – 7.8. – (Kučerová, Tomášková)