Dětská skupina Miniškolka Kulička při SVČ RADOVÁNEK

Tábory kulička

Letní tábory KULIČKA 2021

Miniškolka Kulička nabízí pro širokou veřejnost o letních prázdninách péči o děti 3-6 let formou tématicky zaměřených týdnů celkem v šesti turnusech. O program s dětmi se starají naše zkušené učitelky Miniškolky Kulička, kde tábory probíhají. K dispozici máme naše herny se šatnou, velkou tělocvičnu, vlastní oplocenou zahradu s herními prvky.
Přihlášení probíhá online pomocí klientského účtu SVČ RADOVÁNEK a je platné na celý týden. Díky režimu dětské skupiny je cena tábora nižší oproti ostatním našim příměstským táborům. 

Více informací a ONLINE PŘIHLÁŠENÍ do vybraného turnusu 

Pro návod k postupu přihlášení klikněte zde...

 

Indiánské léto (3-6 let)

Tvořivý tábor pro předškolní děti na indiánské téma. Děti si vyrobí indiánské čelenky, oděv i další ozdoby, kouzelný lapač snů, dešťovou hůl i totem. Plně využijeme venkovní prostory, které nabízí pracoviště Komenského. V krásné rozsáhlé zahradě budeme vnímat a poznávat přírodu (se kterou je každé indiánské srdce v úzkém spojení), sbírat materiál na tvořivé činnosti i tvořit. Děti také čeká práce s keramickou hlínou, malování na kamínky, rozvoj smyslového vnímání a fantazie, zpěv a pohybové i dramatické hry inspirované kulturou domorodých Američanů.

Strava: 2 x denně svačina, teplý oběd, případně vlastní
              Pitný režim zajištěn po celý den.

S sebou: na výrobu oděvu staré tričko, náhradní oblečení, hrneček, pyžamo, prostěradlo a povlečení na dětskou matraci, kelímek a zubní kartáček, ručník

Turnusy:
12.7. - 16.7. 2021
19.7. - 23.7.2021
26.7. - 30.7.2021

 

Na moři, v moři, u moře (3-6 let)

Tábor pro malé námořníky a námořnice. Budeme zkoumat, co všechno skrývají hlubiny moří a inspirovat se tím při výtvarné tvorbě. K tvorbě budeme mimo jiné využívat materiály, které moře poskytuje – mušličky, písek, vodu apod. Také budeme stavět lodě, velké i malé. Ty malé pak vypustíme na „moře“, které si vytvoříme na zahradě. Budeme rozvíjet motoriku při hře na rybaření i dalších pohybových hrách. Naučíme se námořnické písničky, ale také vnímat rytmus vln a dáme prostor své fantazii při poslechu šepotu lastur i velrybího zpěvu.

Strava: 2 x denně svačina, teplý oběd, případně vlastní
              Pitný režim zajištěn po celý den.

S sebou: náhradní oblečení, hrneček, pyžamo, prostěradlo a povlečení na dětskou matraci, kelímek a zubní kartáček, ručník

Turnusy
9.8. - 16.8.2021
16.8. - 20.8.2021
23.8. - 27.8.2021