Jarní prázdniny

Pojďte s námi za jarem

Pojďte s námi naproti jaru a sluníčku, i když se nemůžeme potkat s vámi osobně, jsme tady pro vás on-line s nabídkou na jarní prázdniny, kdy jsme pro vás připravili hry v přírodě pro celou rodinu a tak vám nabízíme společné zážitky.
Nebo, z pohodlí domova, aktivity v sekci Zažeň nudu na našem webovém portálu.

JARŇÁKY S RADOVÁNKEM      ZAŽEŇ NUDU S RADOVÁNKEM

Jaro je jedno z období, kdy se probouzí příroda, vše pučí, objevují se barevné kvítky, zelená se tráva a na stromech a keřích se objevují první světle zelené lístečky a mezi tím poletují právě probuzené včelky a někdy se objeví i ospalý motýlek. Nádherné období, které nám obzvláště v době, kdy jsme rok bez individuálních kontaktů, kdy naše děti zůstaly doma stejně jako někteří z nás, dodá optimismus, nadšení a radost.

A tak vás vyzývám.
Vezměte vaše děti, oslovte babičku, nezapomeňte na vašeho kamaráda psa a vyjděte s RADOVÁNKEM do jarní, nádherné a kouzelné přírody, kde zpívají ptáčkové, vykoukne na vás sluníčko, které vás při toulkách společně s námi, naplní energií, radostí a poskytne vám nejeden příjemný okamžik. Domnívám se, že už se v tomto školním roce nepotkáme v kroužcích. O to usilovněji připravujeme aktivity na období jara a začátku léta, před spuštěním naší hlavní prázdninové činnosti, táborů.
Posuďte sami, tento výběr aktivit, který jsme připravili, musíte s námi zažít.

Na tábory s námi se můžete těšit. Věříme Vládě ČR, že nás otevře pro vás a vaše děti tak, abyste spolu s námi zažili dobrodružné, veselé a aktivní léto na táborech. Vaše děti se mají opravdu na co těšit, protože tábory už jsou kompletně připravené a zajištěné. Neobávejte se děti přihlásit, již nyní se tábory plynule naplňují a bylo by škoda, kdybyste čekali na poslední chvíli a mezitím by se Vám vybraný tábor naplnil. Nyní je ten správný čas a pravá chvíle přihlašování.
Nemusíte se obávat, pokud se tábory neuskuteční, vrátíme plnou platbu za tábor.

No vidíte. Přečetli jste si můj vzkaz a to je první krok k tomu domluvit se s rodinou, co využijete a jak si zpříjemníte čas nouzového stavu a boj proti Covid – 19.
Tak šťastnou cestu milí přátelé, hezké dny pro vás i vaše děti ve zdraví.

Bc. Eva Tischlerová, ředitelka