Ministr ocenil ředitelku Evu Tischlerovou nejvyšším vyznamenáním za příkladnou pedagogickou činnost - Medailí MŠMT

Praha, 18. srpna 2021 – Nejvyšší ocenění za pedagogickou práci – Medaili MŠMT – dnes převzalo z rukou ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy 57 laureátů a laureátek. Ve Valdštejnské zahradě Senátu ČR bylo Medailí 1. stupně oceněno 28 mimořádných osobnosti působících dlouhodobě v oblasti školství, výchovy, uměleckého vzdělávání a práci s mládeží, Medailí 2. stupně pak 29 oceněných. Všichni ocenění byli přitom nominováni už v roce 2020, kvůli pandemii ale musel být slavnostní ceremoniál o rok odložen.

„Dříve se tato akce konala v březnu u příležitosti Dne učitelů, ale bohužel nám to v minulých dvou letech situace nedovolila. Ale řekl bych, že tento prázdninový čas je na medaile velmi příznivý, protože nám před pár dny skončily v Tokiu letní olympijské hry,“ uvedl ve svém projevu ministr školství.

Bc. Eva Tischlerová, Středisko volného času RADOVÁNEK, pracoviště Pallova 52/19, Plzeň
Ředitelka Střediska volného času RADOVÁNEK. Je aktivní členkou několika krajských a republikových platforem pro vzdělávání. Koordinuje činnost Krajského parlamentu dětí a mládeže Plzeňského kraje. Vybudovala jediné informační centrum pro mládež v kraji umožňující poradenství v oblasti kariéry a osobního rozvoje. Její kroužky navštěvuje více než 3.500 účastníků zájmového vzdělávání. Pod jejím vedením získalo středisko vysoké renomé v rámci celé ČR.

Odkaz na kompletní seznam oceněných - článek MŠMT.

 Fotografie v článku byly použity se souhlasem MŠMT.