Proběhl 8. ročník masopustu v Kaznějově

Poslední únorový víkend proběhl v Kaznějově masopust, který se zde stal již tradicí. Po roční pauze, kterou zapříčinila pandemická situace, se veselice a radování, které k masopustu patří, mohly vrátit do našich životů. Město oživilo na desítky masek pod vedením kapely Amatovky.

Mnoho domácností masky pohostilo a přidalo se do průvodu, který svůj pochod započal u městského úřadu, kde paní policistka přečetla masopustní glejt a paní starostka Eva Šimlová dala povolení k masopustní veselici. Průvod prošel celým městem, přičemž v průvodu jste mohli zahlédnout rytíře, piráty, smrtky, různá zvířata, klauny, bubáky, ale také třeba Cruellu, Spongeboba či želvu Ninja. Poslední zastávkou bylo náměstí, kde bylo připravené slané i sladké občerstvení a kde se lidé mohli veselit jak na hudbu skupiny Amatovky, tak na reprodukovanou hudbu, na kterou si zatančily převážně děti spolu s lektorkami z RADOVÁNKU.

Chceme poděkovat všem občanům Kaznějova, kteří se zapojili, průvodu otevřeli své dveře a užili si masopust s námi, ale i těm, kteří se přišli pobavit na náměstí. Velké díky patří restauraci Modrý Hrozen, která zajistila toalety a veškeré občerstvení na náměstí, kde si občané mohli nakoupit jak klobásy, maso, jitrnice, nakládané pochutiny, tak koláčky a zahřát se svařákem či připít pivem. Už teď se na vás těšíme příští rok, už na 9. ročníku masopustu v Kaznějově!