Struny

Inovovaná soutěž STRUNY nabídne více kategorií včetně malých skupin. Neváhejte a přihlaste se!

ZLATÉ STRUNY jsou soutěžní přehlídkou pro jednotlivce a dua i hudební skupiny. Soutěž je otevřena mladým hudebníkům z celé naší republiky ve věku do 26 let včetně.

Soutěž je rozdělena na tři věkové kategorie pro jednotlivce a dua: do 14 let včetně, do 20 let včetně a do 26 let včetně. Pro hudební skupiny je rozdělena na dvě kategorie: do 18 let včetně a do 26 let včetně. V případě malého počtu přihlášených může organizátor kategorie slučovat.

Přihláška do soutěže Zlaté STRUNY

UZÁVĚRKA závazných přihlášek je 5.2024

Úkolem každého je zahrát a zazpívat alespoň dvě písně, maximálně tři písně a jednu autorskou. Účastníci mají možnost vybrat si jakýkoliv hudební žánr, ať už je to klasická hudba, populární hudba, rock, jazz, folk nebo jiný žánr. Minimálně jedna píseň musí být v češtině, písně musí být vhodné i pro dětské publikum. Doba vystoupení nesmí překročit 15 min. Autorská soutěž je hodnocena samostatně.

Vystoupení hodnotí odborná porota, která vyhodnotí technické dovednosti, interpretaci, hudební porozumění a celkový projev soutěžících. Na konci soutěže proběhnou konzultační schůzky porotců a soutěžících. Všichni mají možnost zjistit, co udělali špatně, co je třeba zlepšit a kde mají rezervy. Odbouráme tím pocit nespravedlivého hodnocení, protože každý zjistí, proč se umístil nebo neumístil.

TERMÍN KONÁNÍ: sobota 18.května 2024, zahájení v 10:00 hodin
MÍSTO KONÁNÍ: Moving Station, Koperníkova 56, 301 00 Plzeň

INFORMACE:
Romana Vynáhlovská, mobil: 778 717 405, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.